Meretransport Prangli saarele

Prangli laev “Wrangö”

Kõige tavalisem viis on Pranglile sõita liinilaevaga “Wrangö,” mis veab saarlasi ning saarekülalisi kõikidel aastaaegadel. 
Prangli praam “Wrangö” sõidab aprillist oktoobrini iga päev, enamikel päevadel mitu korda päevas. Talvegraafik on pisut hõredam. “Wrangö” graafikuga saab tutvuda ja pileteid soetada Tuule Liinide lehelt. Mandril on sadamaks Leppneeme ning Pranglil sadama nimeks Kelnase.

Tellimusel meretransport

Suurematele seltskondadele saab tellida sobival ajal eraldi laeva. Postilaev “Helge” mahutab kuni 35 inimest. Sõiduaeg Helgega on 1 tund Leppneeme ja Kelnase sadamate vahel.

Väiksematele seltskondadele pakume ka kaatrisõitu. Kuni 6-le inimesele:

  • Leppneemest Pranglile või Aksile (140 eurot üks ots);
  • Leppneemest Kerile (150 eurot üks ots).

Lisainfo: info@pranglireisid.ee

Purjekaga Pranglile

Purjekaga saarele sõitmiseks varuge aega, hea tuulega võtab purjereis Tallinnast aega 4 tundi, tuuletu ilmaga vähemalt 6 tundi.

Aurik “Katharina”

Lisaks eelnenud variantidele on võimalik eraldi tellida meretransporti aurikuga “Katharina”, mis mahutab kuni 200 inimest. Laeval on kolm salongi, kaks päikesetekki, seminariruum, baar ja restoran. Soovi korral saab toitlustuse ette tellida (hommiku- või lõunasöök). Reisi ajal on kaptenisild avatud külastusteks ning võimalus koos kapteniga rooliratta juures pilti teha. Lisaks liinireisidele saab laeva tellida privaatürituste korraldamiseks. Katharinat saab tellida Sunlines’i kodulehelt.