fbpx
Meretransport Prangli saarele 2018-12-20T14:39:04+00:00

Meretransport Prangli saarele

Prangli laev “Wrangö”

Kõige tavalisem viis on Pranglile sõita liinilaevaga “Wrangö,” mis veab saarlasi ning saarekülalisi kõikidel aastaaegadel. 
Prangli praam “Wrangö” sõidab aprillist oktoobrini iga päev, enamikel päevadel mitu korda päevas. Talvegraafik on pisut hõredam. “Wrangö” graafikuga saab tutvuda ja pileteid soetada Tuule Liinide lehelt. Mandril on sadamaks Leppneeme ning Pranglil sadama nimeks Kelnase.

Tellimusel meretransport

Suurematele seltskondadele saab tellida sobival ajal eraldi laeva. Postilaev “Helge” mahutab kuni 35 inimest ning “Stefani” mahutab 49 inimest. Sõiduaeg nii Helge kui Stefaniga on 1 tund Leppneeme ja Kelnase sadamate vahel.

Väiksematele seltskondadele pakume ka kaatrisõitu. Kuni 6-le inimesele:

  • Leppneemest Pranglile või Aksile (140 eurot üks ots);
  • Leppneemest Kerile (150 eurot üks ots).

Lisainfo: info@pranglireisid.ee

Purjekaga Pranglile

Purjekaga saarele sõitmiseks varuge aega, hea tuulega võtab purjereis Tallinnast aega 4 tundi, tuuletu ilmaga vähemalt 6 tundi.
Suurematele gruppidele soovitame purjekat “Hoppet”, mis väljub Lennusadamast. Hoppetil on võimalik tellida ka suurepärast toitlustust.

Erilaev “Stefani”

Kuigi Prangli praam “Wrangö” mahutab korraga 70 inimest, võib juhtuda, et piletid nädalavahetusteks saavad eelmüügist otsa. Tihedamatel külastuspäevadel on võimalik saarele sõita erilaev “Stefaniga”, kuhu müüb pileteid Prangli Reisid OÜ. Sadamas ja laeval pileteid ei müüda. Stefani pardale saab vaid Prangli Reiside kaudu broneerides ning laeval vastavat voucherit ette näidates. Laeva “Stefani” uue hooaja tellimuste vastuvõtmine algab 2019 märtsikuust!

Telli meretransport erilaev “Stefaniga”

Laeva “Stefani” tellimuste vastuvõtmine algab 2019 märtsist!