Reisid Prangli saarele

Prangli saar on Põhja-Eesti ainuke põlisasustusega, päris oma traditsioonide ja külalislahke rahvaga paik.

Saareidüll oma imekaunite liivarandade, samblaste männimetsade, värvika arhitektuuriga kalurikülade ning unustamatute päikeseloojangutega on fakt. Veoauto ja jeepidega liiklemine on meeleolukas ning kohalikud kalaroad maitsevad teistmoodi kui kodus.

Meie reisikorralduskogemus näitab, et miski salapärane fluidum, vanajumala seljataga sajandeid elanud Prangli rahva lood ning meretagune elutempo toob saarekülalised siia ikka ja jälle tagasi puhkust nautima.

Küsi julgelt lisa info@pranglireisid.ee või +372 56277057  (telefonile vastame tööpäeviti kell 9.00-17.00).

Korraldame reise aasta läbi!

Talviseid Prangli saare võimalusi vaata siit.

Maaliline värvidemäng Prangli saarel. Autor Marko Poolamets

Tutvu erinevate Prangli saare reisidega

Plaanilised päevareisid Pranglile

Päevareisid algavad Tallinnast ning sisaldavad bussitransporti Leppneeme, merertransporti, saaretuuri ja lõunasööki. Mugavaim viis saare esmakülastamiseks!

Vaata lähemalt

Tellimisel päevareisid Pranglile

Päevareise Prangli saarele saab tellida ka ainult oma seltskonnale Teile sobival kuupäeval aastaringselt. Meie poolt meretransport, ekskursioon ning toitlustust. Giiditeenus erinevates keeltes!

Vaata lähemalt

Virtuaalne reisijuht Prangli saarel

Prangli saare virtuaalne reisijuht

Virtuaalne reisijuht on Prangli saare tähtsamaid huvipunkte tutvustav kogumik, mis töötab Google kaardirakenduse abil. See on mõeldud aktiivsele inimesele, kes soovib Prangliga iseseisvalt tutvuda.

Vaata lähemalt