Suvepäevad Pranglil

Prangli saar on suurepärane paik suvepäevade või firmaürituse korraldamiseks. Korraldame ühe- ning mitmepäevaseid elamusreise vastavalt Teie soovidele ja valikutele. Meilt saab tellida ekskursioone, majutust, toitlustust, meretransporti ning erinevaid meelelahutuslikke lisategevusi suvepäevade põnevamaks muutmiseks.

Hind oleneb grupi suurusest ning programmist. Maksimaalne grupi suurus on 150 inimest. Võtke meiega aegsasti ühendust, et saaksime teha Teile parima pakkumise. Soodsamad hinnad nädalasisestel programmidel!

Prangli on puhaste ja imeilusate randadega paik. Seega soovitame oma suvepäevi mitte üle planeerida, vaid jätta aega ka lihtsalt saare nautimiseks.

Küsi pakkumist

Tegevused ja teenused, mida saab programmiga liita:

Kõik tegevused on läbiviidavad ka inglise keeles

Saareekskursioonid toimuvad kastiautol, eesti või inglise keeles, kestvus ca 2.5 tundi. Hind sisaldub paketi hinnas.

Meeskonnamäng “Vanade kaamerate fotojaht”. Sisaldab kaamera kasutamiskoolitust, loengut kuidas paremini pilti teha, pildiprogrammi, 12 kaadriga filmi, ilmutust, digitaliseerimist, veebigaleriid. Hind oleneb grupi suurusest. Gruppidele 10-20 inimest.

Meeskondlik aardejaht. Mängu käigus tuleb lahendada orienteerumis- ja fotoülesanded ning otsida üles mereröövlite aare. Läbitakse 4-5 km. Hind gruppidele: 7 eur täiskasvanu, 3.50 eur lapse kohta. Kestvus: 1,5 – 2 tundi. Gruppidele 10-80 inimest.

Ristsõnamäng. Seikluslik 1.5-2h kestev tiimimäng, mille käigus tuleb leida vastused vahvale saare ristsõnale. Läbitav distants u 3-5 km. Hind gruppidele: 7 eur täiskasvanu, 3.50 eur lapse kohta. Kestvus: 1,5 – 2 tundi. Gruppidele 10-80 inimest.

Meeskondlik teatevõistluste seeria saare moodi. Hind gruppidele: 6 eur täiskasvanu, 3 eur lapse kohta. Kestvus: 1h. Gruppidele 10-100 inimest.

Meeskonnamäng “Eesti mäng”. Tuntud telesaate inspireeritud kollektiivne mälumäng, mida mängitakse vabas õhus või siseruumides. Hind gruppidele: 7 eur täiskasvanu, 3.50 lapse kohta. Kestvus: 1 h. Gruppidele 10-60 inimest.

Tasuta tegevused heategevuse eesmärgil: Saarekoristus. Meie poolt kindad ja kotid ning ürituse kajastus Facebookis.

Seenelkäik Prangli saare metsades: Tutvume erinevate saarel kasvavate seeneliikidega ja soovi korral valmistame koos maitsva seeneroa

Meeskonnategevused SUP laudadega: SUP laua rent, SUP jooga, SUP matk, SUP polo, suure SUP laua rent (6-8in). Kõik tegevused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele.

Meeskonnamäng “Minu esimene film”. Lõbus loovülesanne teha oma tiimiga lühifilm- jaotada ülesanded, sisu ja teostus. Toimub vabas õhus, asukoht vastavalt programmile. Sisaldab koolitust filmimiseks ja sisu planeerimiseks, montaazi. Filmid jäävad mälestuseks. Kestvus: 2h. Hind vastavalt grupi suurusele. Gruppidele 10-100 inimest.

Interaktiivne saarte teemaline mälumäng. Hind: 5 eur täiskasvanu kohta, 2.50 eur lapse kohta. Kestvus: 1h.

Veesuusatamine, 200 eurot/tund. Gruppidele kuni 10 inimest.

Tassimaalimine. Kestvus: 1h. Hind: 9 eur inimese kohta. Gruppidele 6-100 inimest.

Mereretked läheduses asuvatele väikesaartele Kerile, Aksile. Kestvus: 3-4 tundi. Hind alates 250 eurot grupi kohta. Uuri lähemalt. Kuni 35 inimest.

Hülgevaatlusretked Malusile, kestvus 4 tundi. Hind alates 600 eurot grupi kohta. Uuri lähemalt. Kuni 35 inimest.

Majutus Pranglil

Prangli saarel saab öömaja turismitaludes, Ülesaare kämpingus ning Prangli kämpingus. Majutuskohti on saarel kokku umbes 150. Turismitalud asuvad saare keskel, Lääneotsa külas. Kämpingud asuvad saare põhjakaldal, Ülesaare kämping otse mererannas, saare restorani kõrval.

Suuremaid gruppe majutame kahes või kolmes lähestikku asuvas majutuses. Suvepäevade programm koostatakse mitme majutuskoha puhul nii, et kõik tegevused ning toitlustus saavad toimuda kogu kollektiiviga koos.

Toitlustuse saame Teile tellida kõikidessse majutustesse või saare restorani. Kõikides majutustes on olemas saun ning pesemisvõimalused, voodiriided on hinnas.

Broneeri suvepäevad Pranglil

Meretranspordi tellimine

Kõige tavalisem viis on saarele sõita liinilaevaga “Wrangö,” mis veab saarlasi ning saarekülalisi kõikidel aastaaegadel. Kuigi “Wrangö” mahutab korraga 70 inimest, on piletid soovitav osta koos reisipaketiga. Liinilaev käib Pranglile aprillist oktoobrini iga päev, enamikel päevadel mitu korda päevas. Talvegraafik on pisut hõredam.

Nostalgilisem ja privaatsem on sõita saarele vana postilaevaga “Helge”, mis mahutab kuni 35 inimest. Nii “Wrangö” kui “Helgega” kulub saarele sõiduks Leppneemest umbes 1 tund, väljumine Leppneeme sadamast.

Meresõidu  saab korraldada ka väikese mootorpaadiga, RIB tüüpi kiirpaatidega või jahtidega. Purjekaga saarele sõitmiseks varuge aega, hea tuulega võtab purjereis Tallinnast aega 4 tundi, tuuletu ilmaga vähemalt 6 tundi.

Broneeri suvepäevad Pranglil

Tagasiside

2019

Õpetajad Prangli saarel
Meil olid väga toredad kaks päeva Prangli saarel ja mul on tagantjärgi hea meel, et me tegevustega üle ei mõelnud. Igasugused meeskondlikud mängud oleksid olnud üleliigsed, sest meeleolukas saaretuur giid Andreasega oli fantastiline. See noormees on justkui loodud sellist tööd tegema: on hea suhtleja, hea huumorisoonega, pole suu peale kukkunud igas mõttes ja lisaks saime tõesti saare elu-olu kohta kõike teada, mis meid huvitas, alati oskas ta vastata. Suur aitäh öelge talle veel kord edasi meie poolt. Kui me ekskursiooni lõpetasime, siis oli väga mõnus käia ujumas, vaadata omal käel ringi ja mingeid muid tegevusi polnud vaja. Meeldiv suhtlemine oli ka meid toitlustavas sadamakohvikus ja toit oli koduselt maitsev. Veel kord suur aitäh meeldivate päevade eest!
Tapa Gümnaasiumi õpetajad, 08.2019

Suvepäevad Prangli saarel
Jäime ettevõtte üritusega väga rahule ning töötajate küsitlusest selgus, et ka nemad jäid rahule. 🙂 Suured tänud kogu teie tiimile!
Ericsson, 08.2019

Väljasõit Prangli saarele
Me jäime suvepäevadega väga rahule, kõik sujus mõnusas (aeglases) saare tempos ja isegi praami tagasisõidukellaaja sussvuss oli pigem positiivne ja saime mõnusalt rannas aega veeta. Helen ja Mikk olid toredad, jõudu ja jaksu edaspidiseks! Tervitused ka Praaga pererahvale, nii suurt inimhulka vastu võtta ja toitlustada oli ilmselt päris väsitav. Muidugi oli ka ilmataat lahke ja see lisas kõigele veel omalpoolt päikselise pitseri!
Kaur Trade OÜ, 08.2019

Ettevõtte suvepäevad saarel
Suured tänud Prangli Reisidele ja kahele väga toredale giidile! Päev oli sisukas ja ekskursioonid väga huvitavad. Saare elust osa saamiseks on ekskursioonid lausa kohustuslikud! Reis jättis kogu kollektiivile ühe väga hea ühise mälestuse! Aitäh! 🙂

Astrobaltics, 08.2019

Suvepäevad saarel
Rentesti meeskond jäi Prangli saarega väga rahule. Erilised tänusõnad giid Liinale, kes sobis meie kambale suurepäraselt! Paremat giidi poleks osanud oodata 🙂
Rentest, 08.2019

Meeskonnaüritus saarel
Kõik jäid väga rahule ja aitäh, et sellise sündmuse meie jaoks korraldasite. Väga positiivsed emotsioonid siiani.
Colonna Capital, 08.2019

2018

Väga ägedad suvepäevad! 
Tänud! Inimesed jäid suvepäevadega väga rahule Mina polnud ka varem Pranglil käinud – see saar on väga äge. Majutuskoht oli väga mõnus, peremees (giid) samuti muhe mees. Toidud (resto, majutusasutus) olid väga maitsvad. Ühesõnaga, väga äge oli ja ootan juba järgmist korda.
Priit, Nordauto, 08.2018

Saint Gobain Prangli saarel
Suured tänud veel kord suvepäevade korralduse eest! Ilmaga meil ikka vedas nii super hästi, mis on sellise ürituse õnnestumisel üks ankruid. Tänud ka Helenile ja Üllele meeleoluka päevajuhtimise ja saare tuuri eest!
Kaja, Saint Gobain, 08.2018

Imelised suvepäevad Pranglil
Palju tänu toredasti korraldatud suvepäevade eest Prangli saarel. Kõik sujus nii, nagu kokkulepitud sai ja info liikus kiiresti – kõik meie küsimused said vastuse lühikese aja jooksul. Ekskursiooni eest tänu meie kenale ja vahvale giidile Kristiinale ning meid turvaliselt veoautoga sõidutanud Valterile. Prangli on imeline! Oma panuse üritusele andis ka troopiline ilm.
Signe, Destein OÜ, 07.2018

Ettevõtte suvepäevad Prangli saarel
Olen volitatud meie grupi poolt edastama südamlikud tänud laupäevase meeldejääva Prangli reisi eest! „Kollane (Elina) allveelaev“ oli lahe elamus omaette ja super, et saime osa suurepärasest teatrietendusest. Kõik sujus kokkuvõttes viperusteta ja giid sai ülesandega edukalt hakkama. Tervitused! Ja väga head salatit jäi kahjuks palju üle, lihtsalt rohkem ei mahtunud.
Ilmar, AS Efekt, 08.2018

Suvepäevad
Reis läks kenasti, eriti suured tänud meie giidile Beritile kes meie reisi eriti meeldejäävaks muutis. Tundub et olete leidnud pärli, hoidke teda!
Triin, Pedrobeat AS, 07.2018

Võrratu päev!
Meie firma tänavused suvepäevad toimusid Prangli saarel Prangli Reiside kaasabil. Tänu Teile oli meil võrratu päev, kõik sujus ladusalt. Giidid Helen ja Kristiina olid rõõmust säravad ja abivalmid. Meie saare tuur nendega oli väga tore, saime targemaks nii ajaloos kui saare lugudes. Toitlustaja Saare kohviku söögid olid head ja toodi õigeaegselt kohale. Kindlasti soovitame Teid ka teistele!
Mare, Vilbel OÜ, 08.2018

Tutvu ka teiste pakettidega

Elamusekskursioonid Tallinnas

Erinevad ekskursioonimarsruudid Tallinnas saab ühendada Teile sobiva teemaga. Toimuvad eesti või inglise keeles!

Vaata lähemalt

Firmaüritused Põhja-Eestis

Ettevõtete üritused Põhja-Eesti huvitavates paikades koos transpordi, matkade, toitlustuse, programmi ja vajadusel majutusega. Naudi loodust!

Vaata lähemalt