Päevareisid Prangli saarele

Päevareisid Prangli saarele on parim viis organiseeritult Prangliga tutvumiseks. Tallinna kesklinnast või Leppneeme sadamast algavad giidiga reisid tutvustavad saare traditsioone ja ajalugu, vaatamisväärsusi ja loodust, legende ja tänapäeva. Sõidame liinilaevaga “Wrangö” Prangli saarele, käime väikesaartele omasel veoautoekskursioonil, külastame olulisi vaatamisväärsusi ja sööme traditsioonilist saare lõunat merevaatega rannarestoranis või turismitalus.

Soovid tulla Prangli saare päevareisile?

  • Liitu meie graafikujärgsete plaaniliste päevareisidega või
  • Telli grupireis omale sobival ajal!

Küsi pakkumist grupireisiks või broneeri koht plaanilisele reisile allolevas vormis.

Loe lähemalt ka klassiekskursioonide või ettevõtte suvepäevade korralduse kohta.

Regulaarreisid Prangli saarele suvel

Juunist augustini iga E, T, K, R ja L algusega kell 8.30 & iga P algusega kell 11.30.
Septembris iga algusega kell 8.30.

Hind: 79 eurot täiskasvanule, 29 eurot lastele (7-12a). Lisatasu 10 eurot, kui soovid transporti Tallinna kesklinnast Leppneeme. Koguneme 30 minutit enne algusaega Tallinna Turismiinfokeskuse ees. Anna oma soovist märku.
Hind sisaldab: meretransporti saarele, 2,5 tunnist giidiga ekskursiooni kastiautol, turismitalus või merevaatega rannarestoranis traditsioonilist saare lõunat.

Päevareisid väljuvad minimaalselt 2 inimese osavõtul.
Kestvus: 9h
Keeled: eesti ja inglise

Tellimisel grupireisid Prangli saarele

Kui sa ei soovi liituda päevareisiga ja soovid tulla Prangli saarele oma grupiga omale sobival kuupäeval, siis küsi pakkumist!

Tellimisel grupireisiga saate saarele tulla üheks või mitmeks päevaks. Grupireisid algavad bussireisiga tellijale sobivast kohast või oma transpordi olemasolul otse Leppneeme sadamast. Paneme kokku teie jaoks sobiva programmi, organiseerime bussi ja meretranspordi, toitlustuse jne. Usaldage reisikorraldus saarele meie kätte ning saate ise rahulikult päeva nautida!

Minimaalne osalejate arv 10 inimest, maksimaalne 150 inimest.
Kestvus: teie valikul üks või mitu päeva
Keeled: eesti, inglise, soome, vene

Küsi pakkumist

Tagasiside

Päevareisid Prangli saarele
Me jäime Prangli päevaga väga rahule. Meil oli ka meeldiv võimalus kohtuda hästi sümpaatse giidiga. Samuti oli toit, mis meile pakuti, tõelise gurmee tasemel! Oleme soovitanud Teid külastada ka oma sõpradel. Täname Teid!
Enel, 08.2019

Suvine reis Eesti väikesaarele
Suvereisi mõte oligi, et sõidame vaatama elu võimalikkust väikesaarel. Veendusime, et on võimalik. Jäime rahule. Saabumisel tekkis väike probleem öömajale jõudmisega, aga Andreas ja majaperemees Endel lahendasid selle, kuni me õhtustasime. Kui tellin pakettreisi, siis ma ei pruugi teada, kui kaugele sadamast öömaja jääb. Eeldan, et kõik on korraldatud. Nii see lõpuks oligi! Ringsõit saarel oli muljetavaldav: infot jagasid nii giid Andreas kui ka peremees Endel. Puändiks kujunes muidugi merereis autokastis! Igati mõnus nädalalõpp! Tänud kõigile, kes seda korraldasid!
Liis, Vara Maanaiste Selts, 08.2019

Väljasõit Prangli saarele
Suur tänu teile huvitava ja mõnusa väljasõidu eest! Palun andke edasi meie tänu ka Evele ja Helenile.
Kõik saarel kohatud inimesed ja kogetu oli väga meeldiv!
Olga, 08.2019

Tulge Prangli saarele!
Tiina Kilkson veetis päeva Prangli saarel ning kirjutas sellest Bioneeris.
Tiina, 08.2019

Suur-suur tänu Prangli reisi eest!
Kõik sujus väga hästi, lastel oli tore ja meeldejääv päev.
Täname meeldivat giidi Andreast, lastel oli elamus sõita veoauto kastis ja kuulata Endli muhedaid jutte, kiidame toite, mis olid väga maitsvad.
Kõik inimesed olid hästi sõbralikud ja lahked.
Aitäh kõigile!
Kodutütred, 08.2019

Tore päev Prangli saarel lastega!
Meile meeldis reis väga! Giid Andreas oli väga tore, lastele oli väga meeldiv giidi jutustusi kuulata. Lastele ja meile meeldis kõik. Tänan teid!
Taimi, 08.2019

Prangli saare külastus
Meile meeldis Prangli saar väga. Meil oli väga asjatundlik giid Anni. Suur ja eriline tänu Annile, tänu temale sujus reisimine saarel ladusalt, ta oli kogu aeg mures, et meil oleks kõik korras, ta saatis meid reisi lõpuni. Selline giid teeb reisi meeldivaks. Jäime väga rahule. Edu ja õnne Teile kõigile!
Helga, Kadri ja Rein, 07.2019

Spontaanne Prangli külastus
Otsustasime eelmisel nädalal sõbrannaga spontaanselt külastada Prangli saart, praamil märkasime giidi, kes oli väga sõbralik ja abivalmis ning tänu kellele saime osaleda ekskursioonil, mis oli väga sisukas ja ülevaatlik. Täname väga Liinat imetoreda päeva eest!
Marlen, 06.2019

Tutvu ka teiste elamustega

Hülgevaatlusretked. Alar Saat. Prangli Travel

Tellimisel hülgevaatlusretked

Hülgevaatlusretked erinevate meresõidukitega kliendile sobival ajal
Kaberneemest, Neemest või Viimsist.

Vaata lähemalt

matkapakkumised

Matkapakkumised väikestele gruppidele

Korraldame vahvaid matku väikestele gruppidele Eesti saartel
ja Mandri-Eesti rabades, metsades ning mujalgi.

Vaata lähemalt