fbpx
Klassiekskursioonid Prangli saarele 2019-10-30T12:02:24+00:00

Klassiekskursioonid Prangli saarele

Ülemere sõit on õpilastele justkui välismaale minek. Põnevaks teeb päeva veoautoekskursioon saarel, mereäärsete lugude kuulamine ning rannaäärse elu-oluga tuttavamaks saamine.

Ekskursioonibuss viib lapsed kooli juurest Leppneeme sadamasse, sealt sõidetakse laevaga saarele ning õhtuks ollakse pärast seiklusrikast päeva kodus tagasi.

Soovitatav programm:
8:30 Kogunemine Leppneeme sadamas
9:00 Liinilaev Pranglile, sõit kestab 1h
10.00 Saabumine Pranglile
10.15-12.30 Kastiauto ekskursioon, mille käigus külastame saare olulisemaid vaatamisväärsusi ning räägime huvitavaid lugusid saare elust.
13.00 Lõuna
Vaba aeg saarel
16.30 Lahkumine saarelt, sõit kestab 1h
17.30 Saabumine Leppneeme

Hind: alates 30 eurot lapse kohta, 2 täiskavanut tasuta.
Hind sisaldab laevatransporti, giidiga kastiautoekskursiooni ning toitlustust. Lisatasu eest bussisõit koolist sadamasse ja tagasi.

Toimumisaeg: aprillist oktoobrini
Kestvus: 9 tundi.

Jalgsi saarel toimuvate loodusmatkade, sadamasse bussitransporti sisaldavate reiside ning mitmepäevaste (majutus, telkimine) reiside kohta oleme hea meelega nõus tegema Teile eraldi hinnapakkumise.

Broneeri

Tagasiside

Klassiga Prangli saarel
Meie tagasiside on väga positiivne. Rattamatk oli tore ja jõukohane kõigile. Giid Helen oli vahva ja sõbralik, sai lastega hästi kontakti. Sügisene Prangli saar on samuti väga ilus nagu suvitigi. Turismitalu, kus lõunatasime meeldis väga. Toit oli maitsev, peremees väga sõbralik ja lapsed said vabalt palli mängida. Meie lastega jäime väga rahule!
Aili, KSG, 10.2019

Ekskursioon ööbimisega Pranglil
Käisin 3.-4.juuni oma neljanda klassiga Pranglil ööbimisega ekskursioonil. Suur suur aitäh teile kõigile suurepärase vastuvõtu eest! Mina ja lapsed jäime oma lõpureisiga väga rahule ning kindlasti tulevikus tean kõigile soovitada, et tuleks Pranglit külastada. Meie giid Helen on nii armas inimene, et temaga koos läheks küll uuesti ekskursioonile 🙂 Saime lastega saart näha, kuulda ajalugu, saada uusi teadmisi ning samas puhata ja nautida seda kaunist mereäärset loodust. Ma olen nii rõõmus, et just need kuupäevad olid mu broneerimise hetkel vabad ja otsustasime tulla Pranglile. Soovin teile kõigile sinna jõudu ja jaksu, te olete imelised!
õpetaja Liis, Püünsi kool 4. klass, 06.2019

Klassiekskursioon
Meie teisipäevane reis õnnestus suurepäraselt: meri rahulik, vihma ei tulnud ja super hästi lastega sobinud giid Andreas. Selle inimesega on teil igatahes vedanud! Aitäh giidile ja jõudu eelseisvaks suveks!
matemaatikaõpetaja Annela, Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass, 06.2019

Ekskursioon
Reis on väga toredasti kulgenud. Ekskursioon ja giid olid väga head ning ilmaga vedas meil ka. Majutus ka väga korralik ja meeldiv perenaine.
klassijuhataja Maarja, VHK 8. klass, 06.2018

Klassiekskursioon 
Aitäh veelkord väga mõnusa olemise eest. Me kõik jäime väga rahule 🙂
Meeli, Nõmme Gümnaasium, 06.2018

Klassiga Prangli saarel
Suur-suur aitäh vahva ürituse eest!
Kõik läks hästi. Tagasisõit oli väga tormine, vedas, et saime ikka suurele laevale.
Mõni vanem on ka juba tagasisidet andnud, et lapsele väga meeldis.
Triinu Lill, 06.2018

Õpilased nautisid väga!
Suur tänu toreda ekskursiooni eest Pranglil. Meie oleme väga rahul ning õpilased ka!
Tiia Järve, 06.2018

Klassiekskursioon Prangli saarel
Tänan kogu meie reisi seltskonna nimel imeilusa päeva eest Pranglil! See oli tõeline õuesõpe lõimitud tegevustega (liiklus, geograafia, ajalugu, loodusõpetus, kehaline kasvatus, muusika).
Lapsed olid väga rahul Nelega! Toit oli imehea!
Sirje Grauberg, 09.2017

Päevane klassiekskursioon
Jüri Gümnaasiumi 5.d klass käis 22.mail reisil Prangli saarel. Tahame kõiki, kes meie reisi eest hoolt kandsid, südamest tänada. Jäime reisiga ja meie toreda giidi Nelega väga rahule. Oli tore, huvitav ja põnev! Ka bussisõit kulges viperusteta. Suur tänu!
Jüri Gümnaasiumi 5.d klass ja klassijuhataja Malle Kempi, 05.2017

Tutvu ka teiste reisidega

Klassiga Lahemaale loodusreisile

Klassiekskursioonid Lahemaale

Ekskursioonid koolidele koos bussitranspordi, metsa-või rabamatka ja muuseumiprogrammiga. Lahemaal on lahe!

Vaata lähemalt

Rabamatkad Eestis

Klassiekskursioonid Kõnnu Suursoosse

Veedame lastega päeva looduses. Võimalik teha nii jalgsi- kui ka räätsamatk. Matkad sobivad igas vanuses lastele. Lastega kaasas matkajuhid.

Vaata lähemalt