fbpx
Helen 2017-09-01T12:02:10+00:00

 Helen

Giid

“Töötan Prangli Reisides giidina ning muul ajal olen vabakutseline loodusretkejuht. Sellele tööle sattusin pärast töötamist kommunikatsiooni erialal, seega tunnen end väga koduselt. Giidi või retkejuhi töö ühisosa oma eelneva tööga on minu jaoks suur – mulle meeldib, et saan loodust, ajalugu või mõni uut keskkonda nn võõrale pilgule tõlkida ja kaasahaarava loona ümber jutustada. Samuti meeldib, et näen tagasisidet otse inimeste silmadest. Kõik eelnev ja uudishimu uute kohtade, inimeste ja teadmiste vastu on see, mis mind iga päev juurde õppima ja tööle utsitab.”

Teised Helenist:

“Helen on punase peaga, aga mitte ainult sellepärast silmapaistev. Ta ei kaota hetkekski oma ettevõtlikkust ja rõõmsameelsust, saab suurepäraselt hakkama nii merel kui metsas. Suudab  tuju üleval hoida igal grupil ja iga ilmaga. Oskab rääkida huvitavaid lugusid ja ega huumorimeelelgi viga pole. Seepärast kohtab teda ka paljude firmagruppidega Pranglil ringi tuuseldamas. Kui ta nimi ei oleks Helen, siis võiks teda nimetada erinevate ülesannete tõttu meie firma Hunt Kriimsilmaks. Helen on hariduselt kunstiajaloolane ning õpib lisaks retkejuhi ametit Luual.”

“Pole teda veel halvas tujuga näinud. Energiline, lõbus ja hea organiseerimisvõimega giid. Loodan kunagi tema juhitud tuurile või matkale sattuda.”

“Helen kiirgab rõõmu ja sära ning see paneb päikse paistma ka vihmasel päeval. Jõudes saarele tormisel laeval suudab tema luua grupis uue hingamise ning minna päevale vastu naeru ja lustiga.”

“Energiline rõõmupall, ideede generaator, ikka ja alati naeratav ja heatujuline.”

Helen