Elamusekskursioonid Tallinnas peredele ja gruppidele kuni 10 inimest

Vaata kindlasti ja tule! Plaanilised kummitusmatkad Tallinna vanalinnas: 15., 22., 28.mail 2020 õhtuti kell 18.00, hind 10 eurot inimene. Info siit!

Ekskursioonid gruppidele ja peredele eraldi tellimiseks igal ajal:

Kas teadsid, et Tallinna vanalinnas on ligi 50 maja, kus usutakse elavat kummitusi või et Niguliste kirikus eksponeeriti kunagi muumiat? Jutustame, kes ja kuidas elas ning kuidas end raviti Tallinnas keskajal, kuidas kerkis linnamüür, kus asub Tallinna naba ja palju muud.

Kestvus: 2 tundi
Hind grupile: 70 eurot

Eraldi ekskursioone on võimalik tellida Kadriorus saades teada, kuidas see linnaosa tekkis, mida põnevat on rääkida lossikompleksist ja pargist ning Kadriorust kui kunagisest terviseparadiisist.

Kestvus ja hind: kokkuleppel

Eesti- ja võõrkeelsed privaat- ja grupiekskursioonid kulgevad nii klassikalisi kui temaatilisi marsruute pidi. Keskendudes lugudele ning huvitavatele faktidele anname edasi oma nägemuse ajaloost, linna-pildi kujunemisest ning kohalikust elust-olust.

Invalid slider ID or alias.

Ekskursiooni saab ühendada lõuna- või õhtusöögiga piirkonna restoranis ja/või huvitava töötoa või tegevusega, mille reserveerimisel saame abiks olla.

Pakume ekskursioone nii eesti, inglise kui ka hispaania keeles.

Teenindame igapäevaselt ka Tallinna saabuvaid välisturiste pakkudes mitmeid ekskursioonemarsruute Tallinnas ja Põhja-Eestis. Täpsem ülevaade www.tallinndaytrip.com.

Küsi pakkumist

Tagasiside

Tallinna Vanalinn, Kadriorg ja muud paigad
Kolme tunni jooksul külastasime me Tallinna Vanalinna ning kombineerisime jalutuskäigu bussituuriga, mille käigus külastasime ka teisi ilusaid paiku Tallinnas. Meie giid andis meile põhjaliku ülevaate Tallinnast, teletornist ning ka uutest ja vanadest elamurajoonidest. Kuigi ma olen kindel, et te teete kõiki oma tuure samasuguse pühendumusega, tahaksin ma siiski ära mainida imelise giid Mariti, kes oli väga intelligentne ja teadlik kõigest ümbritsevast. Kolm tundi möödus suurepäraselt!
Nipendar Soomest, 07.20