Elamusekskursioonid Tallinnas peredele ja gruppidele kuni 10 inimest

Vaata kindlasti ja tule! Plaanilised kummitusmatkad Tallinna vanalinnas: 15., 22., 28.mail 2020 õhtuti kell 18.00, hind 10 eurot inimene. Info siit!

Ekskursioonid gruppidele ja peredele eraldi tellimiseks igal ajal:

Kas teadsid, et Tallinna vanalinnas on ligi 50 maja, kus usutakse elavat kummitusi või et Niguliste kirikus eksponeeriti kunagi muumiat? Jutustame, kes ja kuidas elas ning kuidas end raviti Tallinnas keskajal, kuidas kerkis linnamüür, kus asub Tallinna naba ja palju muud.

Kestvus: 2 tundi
Hind grupile: 70 eurot

Eraldi ekskursioone on võimalik tellida Kadriorus saades teada, kuidas see linnaosa tekkis, mida põnevat on rääkida lossikompleksist ja pargist ning Kadriorust kui kunagisest terviseparadiisist.

Kestvus ja hind: kokkuleppel

Eesti- ja võõrkeelsed privaat- ja grupiekskursioonid kulgevad nii klassikalisi kui temaatilisi marsruute pidi. Keskendudes lugudele ning huvitavatele faktidele anname edasi oma nägemuse ajaloost, linna-pildi kujunemisest ning kohalikust elust-olust.

Ekskursiooni saab ühendada lõuna- või õhtusöögiga piirkonna restoranis ja/või huvitava töötoa või tegevusega, mille reserveerimisel saame abiks olla.

Pakume ekskursioone nii eesti, inglise kui ka hispaania keeles.

Teenindame igapäevaselt ka Tallinna saabuvaid välisturiste pakkudes mitmeid ekskursioonemarsruute Tallinnas ja Põhja-Eestis. Täpsem ülevaade www.tallinndaytrip.com.

Küsi pakkumist

Tagasiside

Tallinna Vanalinn, Kadriorg ja muud paigad
Kolme tunni jooksul külastasime me Tallinna Vanalinna ning kombineerisime jalutuskäigu bussituuriga, mille käigus külastasime ka teisi ilusaid paiku Tallinnas. Meie giid andis meile põhjaliku ülevaate Tallinnast, teletornist ning ka uutest ja vanadest elamurajoonidest. Kuigi ma olen kindel, et te teete kõiki oma tuure samasuguse pühendumusega, tahaksin ma siiski ära mainida imelise giid Mariti, kes oli väga intelligentne ja teadlik kõigest ümbritsevast. Kolm tundi möödus suurepäraselt!
Nipendar Soomest, 07.2019

Imeline tuur Vanalinnas
Me kohtusime giid Maritiga Tallinna Vanalinnas. Ta mainis kohe algul, et tuur on väga paindlik ja saame soovi korral meeldivates kohtades pikema pausi teha. Ta rääkis meile ajaloost ning me nägime Tallinna ilusamaid paiku! Marit oli suurepärane giid. Meil oli tõesti väga tore ja saime palju ilusaid pilte. Aitäh veelkord, Marit!
Marie Norrast, 06.2019

Jalutuskäik Tallinna Vanalinnas
Meil oli väga tore ja informatiivne jalutuskäik Tallinna Vanalinnas giid Nelega, kes oli väga teadlik ning andis kõige kohta täpseid selgitusi ja kommentaare. Ei olnud vahet, kas teema puudutas ajalugu, inimesi, poliitikat, toitu või muud. Ilusa ilmaga tuur oli tõeline nauding! Kindlasti anname viis punkti viiest.
Andras Ungarist, 06.2019

Vanalinna ekskursioon, EL eesistumine
Suured tänud Teie giididele meie külalistele Eesti tutvustamise eest. Hoolimata mitte just kõige kaunimast ilmast said meie külalised väga huvitava lühiülevaate Tallinna vanalinnast ja selle ajaloost. Veelkord suur tänu ja jõudu edaspidiseks!
Clyde Kull, Suursaadik, EV Alaline Esindus EL juures. 07.2017

Tutvu ka teiste pakettidega

firmaüritused

Suvepäevad Pranglil

Ettevõtete suvepäevad Prangli saarel. Meie poolt korraldus koos meretranspordi, majutuse, toitlustuse ja programmiga. Elamus garanteeritud!

Vaata lähemalt

matkapakkumised

Matkapakkumised mandril

Korraldame looduses vahvaid matku peredele ja gruppidele kuni 10 inimest. Tegevustel hoiame distantsi.

Vaata lähemalt