fbpx
Elamusekskursioonid Tallinnas 2017-11-15T11:32:40+00:00

Elamusekskursioonid Tallinnas

Olgu rahvusvahelise seminari külalised, ettevõtte väliskliendid või tore kollektiiv, kes vajab ekskursiooni või motivatsiooniüritust Tallinnas või mujal Põhja-Eestis, oleme heal meelel nõus professionaalsel tasemel aitama.

Eesti ja võõrkeelsed privaat- ja grupiekskursioonid kulgevad nii klassikalisi kui temaatilisi marsruute pidi. Keskendudes lugudele ning huvitavatele faktidele anname edasi oma nägemuse ajaloost, linna-pildi kujunemisest ning kohalikust elust-olust.

Ekskursiooni saab ühendada lõuna- või õhtusöögiga piirkonna restoranis ja/või huvitava töötoa või tegevusega, mille reserveerimisel saame abiks olla.

Teenindame igapäevaselt ka Tallinna saabuvaid välisturiste pakkudes mitmeid ekskursioonemarsruute Tallinnas ja Põhja-Eestis. Täpsem ülevaade www.tallinndaytrip.com.

Küsi pakkumist

Tagasiside

Vanalinna ekskursioon, EL eesistumine

Suured tänud Teie giididele meie külalistele Eesti tutvustamise eest. Hoolimata mitte just kõige kaunimast ilmast said meie külalised väga huvitava lühiülevaate Tallinna vanalinnast ja selle ajaloost. Veelkord suur tänu ja jõudu edaspidiseks!

Clyde Kull, Suursaadik, EV Alaline Esindus EL juures. 07.2017

Tutvu ka teiste pakettidega

Suvepäevad Pranglil

Ettevõtete suvepäevad Prangli saarel. Meie poolt korraldus koos meretranspordi, majutuse, toitlustuse ja programmiga. Elamus garanteeritud!

Vaata lähemalt

Firmaüritused Põhja-Eestis

Ettevõtete üritused Põhja-Eesti huvitavates paikades koos transpordi, matkade, toitlustuse, programmi ja vajadusel majutusega. Naudi loodust!

Vaata lähemalt