fbpx
Elamusekskursioonid Tallinnas 2019-10-20T11:41:16+00:00

Elamusekskursioonid Tallinnas

Olgu rahvusvahelise seminari külalised, ettevõtte väliskliendid või tore kollektiiv, kes vajab ekskursiooni või motivatsiooniüritust Tallinnas või mujal Põhja-Eestis, oleme heal meelel nõus professionaalsel tasemel aitama.

Eesti ja võõrkeelsed privaat- ja grupiekskursioonid kulgevad nii klassikalisi kui temaatilisi marsruute pidi. Keskendudes lugudele ning huvitavatele faktidele anname edasi oma nägemuse ajaloost, linna-pildi kujunemisest ning kohalikust elust-olust.

Ekskursiooni saab ühendada lõuna- või õhtusöögiga piirkonna restoranis ja/või huvitava töötoa või tegevusega, mille reserveerimisel saame abiks olla.

Pakume ekskursioone nii eesti, inglise kui ka hispaania keeles.

Teenindame igapäevaselt ka Tallinna saabuvaid välisturiste pakkudes mitmeid ekskursioonemarsruute Tallinnas ja Põhja-Eestis. Täpsem ülevaade www.tallinndaytrip.com.

Küsi pakkumist

Tagasiside

Tallinna Vanalinn, Kadriorg ja muud paigad
Kolme tunni jooksul külastasime me Tallinna Vanalinna ning kombineerisime jalutuskäigu bussituuriga, mille käigus külastasime ka teisi ilusaid paiku Tallinnas. Meie giid andis meile põhjaliku ülevaate Tallinnast, teletornist ning ka uutest ja vanadest elamurajoonidest. Kuigi ma olen kindel, et te teete kõiki oma tuure samasuguse pühendumusega, tahaksin ma siiski ära mainida imelise giid Mariti, kes oli väga intelligentne ja teadlik kõigest ümbritsevast. Kolm tundi möödus suurepäraselt!
Nipendar Soomest, 07.2019

Imeline tuur Vanalinnas
Me kohtusime giid Maritiga Tallinna Vanalinnas. Ta mainis kohe algul, et tuur on väga paindlik ja saame soovi korral meeldivates kohtades pikema pausi teha. Ta rääkis meile ajaloost ning me nägime Tallinna ilusamaid paiku! Marit oli suurepärane giid. Meil oli tõesti väga tore ja saime palju ilusaid pilte. Aitäh veelkord, Marit!
Marie Norrast, 06.2019

Jalutuskäik Tallinna Vanalinnas
Meil oli väga tore ja informatiivne jalutuskäik Tallinna Vanalinnas giid Nelega, kes oli väga teadlik ning andis kõige kohta täpseid selgitusi ja kommentaare. Ei olnud vahet, kas teema puudutas ajalugu, inimesi, poliitikat, toitu või muud. Ilusa ilmaga tuur oli tõeline nauding! Kindlasti anname viis punkti viiest.
Andras Ungarist, 06.2019

Vanalinna ekskursioon, EL eesistumine
Suured tänud Teie giididele meie külalistele Eesti tutvustamise eest. Hoolimata mitte just kõige kaunimast ilmast said meie külalised väga huvitava lühiülevaate Tallinna vanalinnast ja selle ajaloost. Veelkord suur tänu ja jõudu edaspidiseks!
Clyde Kull, Suursaadik, EV Alaline Esindus EL juures. 07.2017

Tutvu ka teiste pakettidega

Põnevad kohad firma suvepäevadeks

Suvepäevad Pranglil

Ettevõtete suvepäevad Prangli saarel. Meie poolt korraldus koos meretranspordi, majutuse, toitlustuse ja programmiga. Elamus garanteeritud!

Vaata lähemalt

Firmaüritused Põhja-Eestis

Ettevõtete üritused Põhja-Eesti huvitavates paikades koos transpordi, matkade, toitlustuse, programmi ja vajadusel majutusega. Naudi loodust!

Vaata lähemalt