Firma suvepäevad Prangli saarel – 10 korduma kippuvat küsimust külalistelt

Prangli Reisid on ettevõtete suvepäevi korraldanud 7 aastat. Teame, kuidas meretaguseid asju korraldada ja heal meelel korraldame meeskonnaürituse jaoks nii majutuse, meretranspordi kui vahva programmi ning muudame firma suvepäevad meeldejäävaks!

Ägedaid sündmusi on olnud palju nii suurematele kui väiksematele ettevõtetele, kes on valinud oma firma suvepäevade toimumiskohaks Prangli saare. Põhjuseid Prangli saarele tulemiseks on palju! Peamiseks võib lugeda, et saare mõnus atmosfäär ja külalislahkus ning hoolikalt läbi mõeldud korraldus tagavad inimeste rahulolu.

Abiks neile, kes soovivad firma suvepäevad Prangli saarel korraldada, oleme kokku pannud meilt 10 klientide poolt enim küsitud küsimust:

1) Kui suurt inimeste hulka olete valmis võõrustama?
Suurim firmaüritus on olnud 160le inimesele. Nii suured üritused tuleb varakult planeerida ning sel juhul majutame külalisi erinevates majutustes, kuid kõik aktiviteedid toimuvad koos. Hea logistikaga saab kõik korraldatud, saar on väike!

2) Millised on Prangli saare majutusvõimalused?
Saarel on 2 kämpingukompleksi saunade ja majutusega ning mitmeid toredaid turismitalusid. Turismitalud asuvad Lääneotsa külas lähestikku.

3) Kui kaua kestab laevasõit Pranglile?
Pranglile saab sõita Leppneeme sadamast ühe tunniga. Lennusadamast saab suuremate seltskondadega sõita Pranglile ka aurikuga Katariina. Sõit kestab olenevalt ilmaoludest ca 3h. Purjekatega (nt sailing.ee) peab arvestama vähemalt 4-5 tunniga. Suurematele gruppidele soovitame tellida eraldi merereisi, väiksematele seltskonnale orangiseerime sõidu liinilaevaga.

4) Kas Leppneeme sadamas on olemas parkla?
Leppneemes on tasuta valveta parkla.

5) Kas jalgarattad saab laevale panna?
Jalgratta ülevedu liinilaevaga on tasuta, kuid see tuleb rohkem kui 10 ratta puhul ette broneerida.

6) Millised toitlustusvõimalused on Prangli saarel?
Suurematele gruppidele pakume toitlustust kas Saare-restos või turismitalus. Grupimenüüdest saab valida omale sobivad toidud. Turismitaludes on oma jookide tarbimine lubatud, restoranis mitte.

7) Kas Prangli saarel on pood?
Jah. Prangli saare pood on suvel avatud iga päev ning see asub saare keskel.

8) Milliseid tegevusi seltskondadele Prangli saarel soovitate?
Kindlasti soovitame saaretuuri vahvate giididega veokakastis. Aktiivseid tegevusi, mida lisaks tellida, on suur valik. Miks mitte teha üks seltskondlik aardejaht või Prangli stiilis teatevõistlus? Saab minna ka SUP laudadega matkale või teha neil hommikujoogat, mängida interaktiivset saarteteemalist mälumängu või võt