Kontsertreisi eripakkumine: Patune Pool Prangli saarel

Sellist imeasja pole veel enne nähtud!  Üks praegune Eesti kuulsaim ansambel Patune Pool paneb tantsima kogu paradiisisaare Prangli.

Sumedal kesksuvisel õhtul saab nautida ehedat saareatmosfääri, enne kontserti korraks liivarannas merre sulpsata, et keha ja meel oleks õhtuseks peoks valmis. Ujukad kaasa, näpud püsti ja Patuse Poolega paradiisisaarele tantsima. Ära unusta õhtuks kaasa võtta ka erilist riietust! Vaata sooduspakkumist lähemalt:

29. juuni, reede

17.40 Kogunemine Leppneeme sadamas.
18.00 Sõit Pranglile, kestab 1 tund. Erilaev “Stefani”
19.00 Saabumine saarele.
Transport majutusse, milleks pakume turismitalu majutust koos hommikusöögiga.
19.30 Valikuline: ette tellitud õhtusöök turismitalus või SaareRestos. Lisatasu eest.
22.00 Pidu sadamakuuris “Noor Kaardivägi”, esineb ansambel “Patune Pool”.
Peo riietusstiil: mida patusem, seda parem.

30. juuni, laupäev

09.00 Hommikusöök turismitalus.
Transport sadamasse.
11.00 Meretransport mandrile.

Sooduspakkumine: 69 eurot inimese kohta (tavahind 89 eurot). 
Hind sisaldab meretransporti erilaevaga Stefani, hommikusöögiga majutust turismitalus, sissepääsu peole, transporti saarel – sadam-majutus-sadam.

Patune Pool endast:

“Meie jaoks on kõik meie esinemised erilised, ei tea, on see juhus või tõmbame me vaid ülimalt toredaid inimesi oma ümber. … Oma muusikaga püüame panna jala tatsuma kõigil, seepärast leiabki meie repertuaarist nii vanu häid Eesti lugusid, 80-ndate läänehitte kui ka loomulikult iseenda poolt loodud laule. Veidi tänapäevasemalt vürtsitatud tantsupalad meelitavad jalga keerutama ja kaasa laulma ka kõige väsinumad pidulised.”