Jane

Turundusprintsess

“Kõige toredam on see, et mul on võimalus teha erialast tööd turundusvaldkonnas. Lisaks veidi rahulikumale talveperioodile on suved täis nii paljusid erinevaid sündmusi ja ülesandeid, et hommikuti ei tea kunagi, mis päeval ees võib oodata. Ja teate, minu töökaaslasteks on kõige hullumeelsemad ja kihvtimad giidid! Kellega veel nautida hommikukohvi Prangli sadamas ja minna luurele kui mitte nendega?
Minu südame paneb kiiremini põksuma võimalus minna loodusesse ja nautida vaikust. Prangli saar on mu kõige lemmikum paik. Seal viibides võib kogeda nii võimsat rahuolutunnet, et tekib tahtmine saarele pikemaks ajaks jääda.”

 Teised Janest:

“Kuigi pealinnas elatud ja välismaal reisitud juba küllalt, on Janele endiselt südamelähedased Prangli liivased rannad ja mahe meretuul, mis juba väikesest saati vanaema külastades armsaks sai. Nii saares kui mandril olles on Jane pealehakkaja, kes meil mitmel rindel lahendusi leiab ja Prangli Travelit iga nurga pealt edasi arendab.”

“Jane on meie tiimi päike, ilma kelleta ei saa hommik alata! Jane on väga abivalmis ja samas alati “kahe jalaga maa peal”.”

“Sõbralikkuse musternäidis, meeletult abivalmis isegi siis, kui asi ei puuduta tema enda tööülesandeid. Prangli patrioot, kes teab kõigest kõike ja kõiki ja oskab oma saart suurepäraselt nautida.”

“Jane on tiimi pesamuna – väga töökas, tubli ja alati heas tujus!”

“Jane on ülilahke, abivalmis ja positiivsust täis. Giidide turvaline kodusadam, kelle toeta meie tiim kindlasti nii särav poleks! :)”

“Naerusuine Jane teeb kõigi päeva oma positiivse olemisega nagu naksti ilusaks.”

“Jane on hakkaja noor, kes omandanud turundusalase kõrghariduse TalTechis, putitab meie firma veebi, erinevaid turundusülesandeid lahendab ning suviseid üritusi korraldada aitab. Janele meeldib teater ja muusika ning tema silmist paistab sära, kui laevalt suveteatri näitlejad või esinejad Pranglile saabuvad. Janele läheb korda, mis Prangli saarel toimub. Lisaks musikaalsusele ja kultuurihuvile on Jane praktiline, süsteemne ning asjalik. Kuna Jane vanaema on põline saarlane, siis tundub, et kui väga pikalt uurida, siis on tegelikult kõik pranglilased kaugelt tema sugulased.”

Jane, assistent