fbpx
Katrin 2019-03-07T09:36:27+00:00

 Katrin

Väliskülastajate müügihaldjas / Tallinndaytrip.com kliendihaldur

“Prangli Travel erineb teistest kohalikest turismiettevõtetest tänu oma paindlikkusele, seiklushimule ja looduslähedusele. Minu töö parim külg on võimalus pakkuda meie klientidele midagi personaalset ja unustamatut. Samas hoiab mu töö mind alati kahel jalal valmis, et headele mõtetele vastu tulla ja kõik reisipisikud rahuldatud saaks. Õnneks on meie giidid särasilmsed ning valmis iga ilma ja tuulega vajadusel väljakutseid vastu võtma, samas ise oma tööd täiel rinnal nautides.”

Teised Katrinist:

“Katrinit ei heiduta ükski ülesanne – olgu selleks siis giiditöö, ettevalmistuste tegemine või broneeringutega tegelemine. Tegusa neiuna on ta eri riikides elanud ja töötanud ning ilma näinud rohkem kui enamik temaealisi.”

“Katrin on abivalmis ning väga hea suhtleja. Kes siis veel võiks giidiks ja välismaalaste broneeringutega tegelemiseks sobida, kui mitte see, kellele on looduse poolt antud rääkimis- ja suhtlemisanne. Inglismaal elamine on andnud talle ka suurepärase keeleoskuse. Hariduselt on Katrin geograaf. Tunneb ennast nagu kodus nii Tallinna vanalinnas kui looduses gruppe juhtides.  Noore energilise inimesena  on ta avatud uutele väljakutsetele ning tegeleb lisaks tööle mitmete hobidega jalgpallist poliitikani. Lisaks sellele on ta lihtsalt tore inimene.”

Katrin, giid