Triin

Giid

“Töö on hobi ja töö on vabadus. Ootamatused ja situatsioonide lahendamised teevad selle töö väga põnevaks. Uued ja kauged Eestimaa nurgad, kuhu muidu sattunud pole. Ja muidugi kliendid, teie pärast teen seda ka, kolleegidest rääkimata.”

 Teised Triinust:

“Triin on julge ja seiklushimuline giid, kes oma rahuliku olemuse ja enesekindla juhtimisega võib ka kõige kartlikumad läbi soode ja rabade viia või ka kõige kobamad suusatama õpetada. Oma kogemustepagasis on Triinul seiklusi, mis ühe väikse päevareisi kahvatama panevad ja lugusid, mida hea lõkke ääres rääkida.”

“Triin on äärmiselt aus ja laheda olemisega giid. Ka raskeimgi pähkel saab lahendatud tänu Triinu tasakaalukusele ja heale vaistule.”

“Triin on tugev Eesti naine, kes teeb ära kõik tööd, mis ette satuvad. Boonuseks on ta intelligentne ning suurepärane giid!”

“Triinul on seikleja hing ja soe süda. Tema tumedatest silmist kiirgab, kuidas talle liikumine ja loodus korda lähevad, olgu mis aastaajal tahes. Triin on praktiline, hea tehnilise taibuga ja oma töös professionaalne, aga samas natuke selline vimkaga punk, kellega igav ei ole. Ta on seiklus- ja looduturismis töötanud aastaid ning täiendanud ennast erinevate kogemustega mitmel rindel. Sügava loodushuvi tõttu märkab ta keskmisest inimesest ümbritsevas rohkem ja õpib lisaks töistele tegemistele aedniku ametit.”

“Triin on parim loodusgiid, kes “jääb ellu” igas olukorras, on konkreetne ja usaldusväärne giid.”

“Mõnusa huumorimeelega, uudishimulik ja armas inimene, kes oma tuurilised turvaliselt loodusesse viib, seal huvitava infoga kostitab ning veelgi turvalisemalt tagasi toob. Triinul on suur kogemustepagas matkamises, nii et teda tasub usaldada!”

“Tõeline matkahunt. Inimene, kelle jaoks eneseületus on eluviis.”

“Triin on suur seiklusfänn, nii suvel kui talvel. Tark giid, kellega on hästi lihtne suhelda!”

Triin, giid