Mikk

Giid

“Prangli Traveliga koostöö on kui maailma avastamine oma koduõues. Võimalus kohtuda sinise planeedi elanikega kohas, mille keelt räägib natuke üle miljoni inimese 7,5 miljardist. Ettevõte suudab pakkuda oma professionaalse kollektiiviga meeldejäävaid retki külalistele ükskõik millisest maailmajaost.”

 Teised Mikust:

“Kui mitu korda on juttu alustatud nii: “Teate, mis juhtus, kui Mikk tööl oli…”? Mikk lahendab ära kõik probleemid, mis ta teele satuvad ning lahendab ära ka need, mis veel probleemideks pole saanud. Tõeline matkasell ja ellujääja, kes ei pane kätt ette ühelegi tööle.”

Mikk on seikleja ja väga hea suhtleja. Temaga igav ei ole ja tööd ta ka ei karda. Turismi on Mikk tulnud kaitseväes töötamise kogemusega, kuid see ei tähenda, et grupid rivitrilli saaksid tunda, pigem juhib Mikk inimesi nii Lahemaal kui Pranglil mängleva kergusega, ise sellest rõõmu tundes. Lisaks giiditööle ei pea ta paljuks Pranglil sadamas rattaid remontida, riiuleid ehitada või meie autopargi kapoti alla vaadata, kui seal miskit tundub mittetasakaalukalt mürisevat.  Mikk peab lugu ka muusikast ja vahest kohtab teda kitarrigi tinistamas. Lisaks meie firma tööle korraldab Mikk Lõuna-Eestis soft-survival meeskonnaüritusi.”

“Mikk on “vana rahu ise”, kellega üksi grupp kunagi hätta ei jää. Mikk juhib kõik kindlal käel läbi looduse ning räägib juurde väga palju põnevat!”

“Miku peale võid kindel olla. Lisaks meeldivale rääkimisoskusele, on Mikul ka väga hea kuulamisoskus. Mikk teab ja tunneb loodust ning kombeid!”

“Ei ole asja, millega Mikk hakkama ei saaks, tal on imeline võime oma “teeme ära” mentaliteediga teistele eeskujuks olla. Giidina suudab ta kohe kindlasti oma siiruse ja huumorimeelega inimestele mõnusa õhkkonna luua.”

“Mikk on mees, kes põnevat matkaelamust ei pelga.”

“Väga kohusetundlik ja asjalik kutt, kelle eesmärgiks on alati oma grupp ära saata targemana, kui nad tuuri alguses olid. Fun factide vabrik, kelle huumorimeel on väga õige koha peal. “

“Kes Mikuga matkamas pole käinud, ei teagi, mis on õige matkamine.”

Mikk, giid