Liina

Giid

“Prangli Reisides töötamine annab mulle võimaluse omamoodi reisida. Inimesed, kes minuga Eestimaa kauneid paiku avastavad, jutustavad mulle alati põnevaid lugusid oma kodukohast. Nii kogen ma igakord nagu oleksin ise ka kaugel reisil käinud, kuigi olin ise Nuustakul.”

 Teised Liinast:

“Liina on Prangli Reisidega koostööd teinud juba üle seitsme aasta ehk olnud meiega peaaegu algusest peale. Oma hariduselt on ta bioloog, mistõttu teab ja huvitub sellest, mida me enda ümber näeme ja tunneme. Oma töö ettevalmistustes on ta väga detailne ja põhjalik ning muretseb ikka, kas kõik on täpselt nii nagu peab.  Tegelikult on aga alati kõik nii nagu peab, sest kõik on hästi ette valmistatud ja sujub ning seetõttu on Liinaga kindel luurele minna. Giidina ja meeskonnamängijana toodab ta kaaslastele uusi teadmisi, loob tasakaalu ning armastust looduse vastu.”

“Liina suudab oma hea tuju ja naeratusega aja lendama panna. Isegi, kui väljas on krõbe pakane või lämmatav kuumus, ei pane seda Liina tuuril tähelegi.”

“Liina teadmised loodusest on üüratud. Võid teda kuulates kõik muud tööd ja tegemised ära unustada.

“Meie kõige malbem ja armsam giid!”

“Liina on kogenud giid, kellega on alati väga põnev ning kes on kindlasti väga hea tiimimängija.”

“Liina on inimesena siiras, soe ja usaldusväärne ning giidina väga mitmekülgne – ta oskab oma laiapõhjalisi loodusteadmisi paeluvalt jutustada.”

“Uskumatult intelligentne, sõbralik ja hea suhtleja, oskab kõigile küsimustele mitte ainult vastata, vaid ka targa vastuse anda.”

Liina