fbpx
Suvepäevad Pranglil 2019-07-15T18:38:42+00:00

Suvepäevad Pranglil

Prangli saar on suurepärane paik suvepäevade või firmaürituse korraldamiseks. Korraldame ühe- ning mitmepäevaseid elamusreise vastavalt Teie soovidele ja valikutele. Meilt saab tellida ekskursioone, majutust, toitlustust, meretransporti ning erinevaid meelelahutuslikke lisategevusi suvepäevade põnevamaks muutmiseks. Suvepäevad saab ühendada saaresündmustega nagu suveteater, kontserdid ning spordiüritused.

Hind oleneb grupi suurusest ning programmist. Maksimaalne grupi suurus on 150 inimest. Võtke meiega aegsasti ühendust, et saaksime teha Teile parima pakkumise. Soodsamad hinnad nädalasisestel programmidel!

Prangli on puhaste ja imeilusate randadega paik. Seega soovitame oma suvepäevi mitte üle planeerida, vaid jätta aega ka lihtsalt saare nautimiseks.

Soovitame tutvuda reispakettidega saaresündmustele, mis sisaldavad ka õhtust kontserti.

Miks pidada ettevõtte suvepäevad Prangli saarel? Loe lähemalt.

Küsi pakkumist

Tegevused ja teenused, mida saab programmiga liita:

Saareekskursioonid toimuvad kastiautol, eesti või inglise keeles, kestvus ca 2.5 tundi. Hind sisaldub paketi hinnas.

Sadamakuuri üritused. Uuri lähemalt.

Meeskonnamäng “Vanade kaamerate fotojaht”. Sisaldab kaamera kasutamiskoolitust, loengut kuidas paremini pilti teha, pildiprogrammi, 12 kaadriga filmi, ilmutust, digitaliseerimist, veebigaleriid. Hind oleneb grupi suurusest. Gruppidele 10-20 inimest.

Meeskondlik aardejaht. Mängu käigus tuleb lahendada orienteerumis- ja fotoülesanded ning otsida üles mereröövlite aare. Läbitakse 4-5 km. Hind gruppidele: 7 eur täiskasvanu, 3.50 eur lapse kohta. Kestvus: 1,5 – 2 tundi. Gruppidele 10-80 inimest.

Ristsõnamäng. Seikluslik 1.5-2h kestev tiimimäng, mille käigus tuleb leida vastused vahvale saare ristsõnale. Läbitav distants u 3-5 km. Hind gruppidele: 7 eur täiskasvanu, 3.50 eur lapse kohta. Kestvus: 1,5 – 2 tundi. Gruppidele 10-80 inimest.

Meeskondlik teatevõistluste seeria saare moodi. Hind gruppidele: 6 eur täiskasvanu, 3 eur lapse kohta. Kestvus: 1h. Gruppidele 10-100 inimest.

Meeskonnamäng “Eesti mäng”. Tuntud telesaate inspireeritud kollektiivne mälumäng, mida mängitakse vabas õhus või siseruumides. Hind gruppidele: 7 eur täiskasvanu, 3.50 lapse kohta. Kestvus: 1 h. Gruppidele 10-60 inimest.

Meeskonnategevused SUP laudadega: SUP laua rent, SUP jooga, SUP matk, SUP polo, suure SUP laua rent (6-8in). Kõik tegevused sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele.

Meeskonnamäng “Minu esimene film”. Lõbus loovülesanne teha oma tiimiga lühifilm- jaotada ülesanded, sisu ja teostus. Toimub vabas õhus, asukoht vastavalt programmile. Sisaldab koolitust filmimiseks ja sisu planeerimiseks, montaazi. Filmid jäävad mälestuseks. Kestvus: 2h. Hind vastavalt grupi suurusele. Gruppidele 10-100 inimest.

Interaktiivne saarte teemaline mälumäng. Hind: 5 eur täiskasvanu kohta, 2.50 eur lapse kohta. Kestvus: 1h.

Veesuusatamine, 200 eurot/tund. Gruppidele kuni 10 inimest.

Tassimaalimine. Kestvus: 1h. Hind: 9 eur inimese kohta. Gruppidele 6-100 inimest.

Mereretked läheduses asuvatele väikesaartele Kerile, Aksile. Kestvus: 3-4 tundi. Hind alates 250 eurot grupi kohta. Uuri lähemalt. Kuni 35 inimest.

Hülgevaatlusretked Malusile, kestvus 4 tundi. Hind alates 600 eurot grupi kohta. Uuri lähemalt. Kuni 35 inimest.

Majutus Pranglil

Prangli saarel saab öömaja turismitaludes, Ülesaare kämpingus ning Prangli kämpingus. Majutuskohti on saarel kokku umbes 150. Turismitalud asuvad saare keskel, Lääneotsa külas. Kämpingud asuvad saare põhjakaldal, Ülesaare kämping otse mererannas, saare restorani kõrval.

Suuremaid gruppe majutame kahes või kolmes lähestikku asuvas majutuses. Suvepäevade programm koostatakse mitme majutuskoha puhul nii, et kõik tegevused ning toitlustus saavad toimuda kogu kollektiiviga koos.

Toitlustuse saame Teile tellida kõikidessse majutustesse või saare restorani. Kõikides majutustes on olemas saun ning pesemisvõimalused, voodiriided on hinnas.

Broneeri suvepäevad Pranglil

Meretranspordi tellimine

Kõige tavalisem viis on saarele sõita liinilaevaga “Wrangö,” mis veab saarlasi ning saarekülalisi kõikidel aastaaegadel. Kuigi “Wrangö” mahutab korraga 70 inimest, on piletid soovitav osta koos reisipaketiga. Liinilaev käib Pranglile aprillist oktoobrini iga päev, enamikel päevadel mitu korda päevas. Talvegraafik on pisut hõredam.

Nostalgilisem ja privaatsem on sõita saarele vana postilaevaga “Helge”, mis mahutab kuni 35 inimest. Nii “Wrangö” kui “Helgega” kulub saarele sõiduks Leppneemest umbes 1 tund, väljumine Leppneeme sadamast.

Meresõidu  saab korraldada ka väikese mootorpaadiga, RIB tüüpi kiirpaatidega või jahtidega. Purjekaga saarele sõitmiseks varuge aega, hea tuulega võtab purjereis Tallinnast aega 4 tundi, tuuletu ilmaga vähemalt 6 tundi.

Broneeri suvepäevad Pranglil

Tagasiside

Päev Pranglil
Soovin tänada suurepärase reisi eest! Kõik toimis 🙂
Kiidusõnad giid Andreasele!
Kodupaber AS, 07.2019

Tänusõnad
Kõigepealt suur tänu väga toreda Prangli päeva eest! 🙂 Meie inimesed jäid väga rahule.
Eesti Lasterikaste Perede Liit, 06.2019

Võrratu päev!
Meie firma tänavused suvepäevad toimusid Prangli saarel Prangli Reiside kaasabil. Tänu Teile oli meil võrratu päev, kõik sujus ladusalt. Giidid Helen ja Kristiina olid rõõmust säravad ja abivalmid. Meie saare tuur nendega oli väga tore, saime targemaks nii ajaloos kui saare lugudes. Toitlustaja Saare kohviku söögid olid head ja toodi õigeaegselt kohale. Kindlasti soovitame Teid ka teistele!
Mare, Vilbel OÜ, 08.2018

Kiitused giidile! 
Sooviksime tänada Teid meie suvepäevade organiseerimise eest. Kõik jäid väga rahule, eriti suured kiitused ja tänud meie giidile – Beritile 🙂
Marina, Puumerkki AS, 08.2018

Väga ägedad suvepäevad! 
Tänud! Inimesed jäid suvepäevadega väga rahule Mina polnud ka varem Pranglil käinud – see saar on väga äge. Majutuskoht oli väga mõnus, peremees (giid) samuti muhe mees. Toidud (resto, majutusasutus) olid väga maitsvad. Ühesõnaga, väga äge oli ja ootan juba järgmist korda.
Priit, Nordauto, 08.2018

Suured tänud veel kord suvepäevade korralduse eest! Ilmaga meil ikka vedas nii super hästi, mis on sellise ürituse õnnestumisel üks ankruid. Tänud ka Helenile ja Üllele meeleoluka päevajuhtimise ja saare tuuri eest!
Kaja, Saint Gobain, 08.2018

Imelised suvepäevad Pranglil
Palju tänu toredasti korraldatud suvepäevade eest Prangli saarel. Kõik sujus nii, nagu kokkulepitud sai ja info liikus kiiresti – kõik meie küsimused said vastuse lühikese aja jooksul. Ekskursiooni eest tänu meie kenale ja vahvale giidile Kristiinale ning meid turvaliselt veoautoga sõidutanud Valterile. Prangli on imeline! Oma panuse üritusele andis ka troopiline ilm.
Signe, Destein OÜ, 07.2018

Suvepäevad
Reis läks kenasti, eriti suured tänud meie giidile Beritile kes meie reisi eriti meeldejäävaks muutis. Tundub et olete leidnud pärli, hoidke teda!
Triin, Pedrobeat AS, 07.2018

Ettevõtte suvepäevad Prangli saarel
Olen volitatud meie grupi poolt edastama südamlikud tänud laupäevase meeldejääva Prangli reisi eest! „Kollane (Elina) allveelaev“ oli lahe elamus omaette ja super, et saime osa suurepärasest teatrietendusest. Kõik sujus kokkuvõttes viperusteta ja giid sai ülesandega edukalt hakkama. Tervitused! Ja väga head salatit jäi kahjuks palju üle, lihtsalt rohkem ei mahtunud.
Ilmar, AS Efekt, 08.2018

Suvepäevad Pranglil
Suur tänu kogu kohapealse orgunni eest, oli igati tore ja nautisime.
Eriti kiidaksin giidi Kristiinat ja tema positiivset energiat, mis väga hästi ka teistel läbi päeva energiat üleval hoidis.
Ilmselgelt see roll talle sobib. 🙂
Raigo, Ericsson, 06.2017

Suvepäevad Aksi külastusega
Suured suured tänud väga meeleoluka nädalavahetuse eest Pranglil! Väga hea korraldus ja vastuvõtt. Tänan !!! Palju jõudu, jaksu ja alati säravaid hetki!
TPJ Inseneribüroo, 08.2016

Tutvu ka teiste pakettidega

Elamusekskursioonid Tallinnas

Erinevad ekskursioonimarsruudid Tallinnas saab ühendada Teile sobiva teemaga. Toimuvad eesti või inglise keeles!

Vaata lähemalt

Firmaüritused Põhja-Eestis

Ettevõtete üritused Põhja-Eesti huvitavates paikades koos transpordi, matkade, toitlustuse, programmi ja vajadusel majutusega. Naudi loodust!

Vaata lähemalt