Prangli saare virtuaalne reisijuht. Ole iseenda giidiks.

Virtuaalne reisijuht on Prangli saare tähtsamaid huvipunkte tutvustav kogumik, mis töötab Google kaardirakenduse abil. See on mõeldud aktiivsetele inimestele, kes soovivad Prangli saarega iseseisvalt tutvuda.

Nutiseadmes funksioneeriv kaardilahendus juhatab kasutaja mugavalt huviväärsuste juurde
ning lihtsustab nende ülesleidmist pildimaterjali abil. Iga vaatamisväärsuse juures saab lugeda lisaks peamisele infole ka legende ja huvitavaid lugusid. Vabadus avastada saart omas tempos enda valitud marsruudil on suurepärane võimalus olla iseenda saaregiidiks. Virtuaalne reisijuht on uudne ja teistmoodi võimalus avastada Prangli saart!

Virtuaalgiidi kasutamiseks on vajalik interneti- ja GPS-ühendusega kaasaskantav nutiseade (mobiiltelefon või tahvelarvuti).

Pärast tellimuse esitamist saadame teile kogu info ja materjali e-maili teel koos kaardi kasutusjuhendiga.

Hinnas sisaldub saare tähtsamaid punkte tutvustav kogumik Google kaardirakendusel, mida saate nutiseadmes kasutada 3 kuud alates ligipääsu saamise hetkest. Prangli Reisid ei vastuta kaardikasutaja saarele saabumiseks ja lahkumiseks vajaliku meretranspordi eest, kui seda ei ole eraldi tellitud.  

Prangli Reiside kaudu saab lisaks tellida:

  • Meretransporti Leppneeme-Kelnase-Leppneeme.
  • Rattalaenutust Kelnase sadamas asuvast Prangli Traveli infopunktist (sadamakuuris “Noor Kaardivägi”). Päevahind 10 eurot.
  • Ööbimist Prangli saarel.
  • Transporti Tallinnast Leppneeme sadamasse ja tagasi.
  • Toitlustust.

Telli virtuaalne reisijuht

Tagasiside

Põhjapoolseim asustatud saar
Prangli saar on suhteliselt väike, aga see teebki ta lummavaks. Suurepärane koht, kus veeta mõned päevad seigeldes, väherahvastatud randades peesitades ja ujudes.
Kazek, 07.2016

Tutvu ka teiste reisidega

Plaanilised päevareisid Pranglile

Päevareisid algavad Tallinnast ning sisaldavad bussitransporti Leppneeme, merertransporti, saaretuuri ja lõunasööki. Mugavaim viis saare esmakülastamiseks!

Vaata lähemalt

Plaanilised hülgevaatlusretked

Kõigile huvilistele mõeldud  vaatlusretked toimuvad suvel ja sügisel algusega Kaberneemest. Hüljeste ligimeelitamiseks kasutame muusikat!

Vaata lähemalt