fbpx
Plaanilised päevareisid Pranglile 2019-11-04T13:29:07+00:00

Plaanilised päevareisid Pranglile

Regulaarsed päevareisid on mõeldud kõigile huvilistele ning on parim viis organiseeritult Prangli saarega tutvumiseks. Tallinna kesklinnast algavad giidiga reisid tutvustavad saare traditsioone ja ajalugu, vaatamisväärsusi ja loodust, legende ja tänapäeva. Päeva jooksul sõidame kesklinnast Leppneeme, laevaga saarele, käime väikesaartele omasel veoautoekskursioonil, külastame olulisi vaatamisväärsusi ning sööme traditsioonilist saare lõunat merevaatega rannarestoranis. Pärastlõunal jääb mõni tund vaba aega, et omal käel saarel ringi jalutada. Õhtuks oleme Tallinnas tagasi.

Regulaarreiside väljumised 2020. aastal

Juunist augustini:

 • iga E, T, N, R ja L – kell 8 Tallinna kesklinnast /
  8.30 Leppneeme sadamast
 • iga  P kell 11 Tallinna kesklinnast /
  11.30 Leppneeme sadamast

Septembris:

 • iga laupäev
  Algusaeg: kell 8.00 Tallinna kesklinnast /
  8.30 Leppneeme sadamast

Hind:
Leppneeme sadamast: 79 eurot täiskasvanule, 29 eurot lastele (7-12a)
Tallinna kesklinnast (Turismiinfo, Kullassepa 4/Niguliste 2) koos transpordiga: 89 eurot täiskasvanule, 39 eurot lastele (7-12a)

Pranglile korraldame päevareise aastaringselt, teistel aegadel palume tellida grupireis.

Hind sisaldab: meretransporti saarele, 2.5 tunnist giidiga ekskursiooni kastiautol, turismitalu või restorani toitlustust. Sööme traditsioonilist saare lõunat merevaatega rannarestoranis või turismitalus.

Päevareisid väljuvad minimaalselt 2 inimese osavõtul.

Kestvus: 9h
Keeled: eesti ja inglise

Broneeri

Tagasiside

Tulge Prangli saarele!
Tiina Kilkson veetis päeva Prangli saarel ning kirjutas sellest Bioneeris.
Tiina, 08.2019

Tore päev Prangli saarel lastega!
Meile meeldis reis väga! Giid Andreas oli väga tore, lastele oli väga meeldiv giidi jutustusi kuulata. Lastele ja meile meeldis kõik. Tänan teid!
Taimi, 08.2019

Päev Prangli saarel
Me jäime Prangli päevaga väga rahule. Meil oli ka meeldiv võimalus kohtuda hästi sümpaatse giidiga. Samuti oli toit, mis meile pakuti, tõelise gurmee tasemel! Oleme soovitanud Teid külastada ka oma sõpradel. Täname Teid!
Enel, 08.2019

Giidiga päevareis Prangli saarele
Olime koos tütrega Prangli reisil ja jäime väga rahule. Giid oli ka tore ja vastutulelik. Tekkis mõte ka ise veel Pranglil ringi vaadata. Edu edaspidisteks reiside korraldamisteks!
Inge, 08.2019

Prangli saare külastus
Meile meeldis Prangli saar väga. Meil oli väga asjatundlik giid Anni. Suur ja eriline tänu Annile, tänu temale sujus reisimine saarel ladusalt, ta oli kogu aeg mures, et meil oleks kõik korras, ta saatis meid reisi lõpuni. Selline giid teeb reisi meeldivaks. Jäime väga rahule. Edu ja õnne Teile kõigile!
Helga, Kadri ja Rein, 07.2019

Spontaanne Prangli külastus
Otsustasime eelmisel nädalal sõbrannaga spontaanselt külastada Prangli saart, praamil märkasime giidi, kes oli väga sõbralik ja abivalmis ning tänu kellele saime osaleda ekskursioonil, mis oli väga sisukas ja ülevaatlik. Täname väga Liinat imetoreda päeva eest!
Marlen, 06.2019

Prangli päevareis
Väga tore väljasõit. See oli hea võimalus veel rohkem Tallinna ja Eesti kohta avastada. Meie giid Helen oli fantastiline, ta tõi meile Eesti ajaloo väga lähedale ning andis väga palju infot elu kohta Prangli saarel, seda kõike väga isiklikult. Me nautisime oma päeva väga.
Külaline Saksamaalt, 04.2019

Julgeks luurele minna!
Kõik need Prangli Reiside töötajad, kellega mina saarel (ja ka mandril) kokku puutusin olid igati toredad naised ja väga minu tüüpi inimesed. Just sellised, kellega ma julgeksin luurele minna, vähemalt Prangli saarele kindlasti. Just seepärast ma neid ka soovitan.
Triinu, 08.2018

Imeline!
Suured tänud, see oli üks väga ilus päev Pranglil. Kristiina on inimese ja giidina nii imeline, et ma reisiks Temaga kasvõi Marsile.
Ingmar, 08.2018

Tore reis!
20-21.07.18 reisinud 10 naist tänavad giid Kristiinat ja peremees Valtrit.
Maire, 07.2018

Armas Eesti saar!
Aitäh teie tiimile Prangli külastuse eest. Väga tore oli! Ma üldse ei teadnud, et see kohe nii armas kohake on. 🙂
Kristen, 07.2018

Väga tore Prangli reis!
Tahan tänada, et olete sellise vahva reisivõimaluse organiseerinud, Eesti saared on suures osas avastamata kui just keegi tuttav seal ei ela. Meie reis oli väga tore, vedas muidugi ka ilmaga ja tahaks edasi anda ka tänusõnad giidile Helen Karile kes selle päeva meile huvitavalt sisustas ja toredaid kohti näitas. Edu edasistes ettevõtmistes ja ilusat suve jätku!
Urve ja Mart, 07.2018

Päevareis Pranglile
Reis oli väga meeldiv, giid Kristiina oli tore ja asjalik. Tänud!
Anneli, 06.2018

Päevareis Pranglile
Suured tänud! Väga ilus ja huvitav oli!
Liisa Lotta, 09.2016

Põhjapoolseim asustatud saar
Prangli saar on suhteliselt väike aga see teebki ta lummavaks. Suurepärane koht, kus veeta suvel mõned päevad seigeldes, väherahvastatud randades peesitades ja ujudes.
Kazek, 07.2016

Seiklusrikas suvepäev
Meil oli fantastiline päev Pranglil. Ekskursiooni giidiga soovitame väga- palju põnevat infot ja saare lugusid.
Linda, 06.2016

Tutvu ka teiste reisidega

Tellimisel päevareisid Pranglile

Päevareise Prangli saarele saab tellida ka ainult oma seltskonnale Teile sobival kuupäeval aastaringselt. Meie poolt meretransport, ekskursioon ning toitlustust. Giiditeenus erinevates keeltes!

Vaata lähemalt

Plaanilised hülgevaatlusretked

Kõigile huvilistele mõeldud  vaatlusretked toimuvad suvel ja sügisel algusega Kaberneemest. Hüljeste ligimeelitamiseks kasutame muusikat!

Vaata lähemalt