Eve

Köögi- ja müügihaldjas / Pranglireisid.ee kliendihaldur

“Armastan oma tööd ja tegemisi Prangli Reisides. Meele teeb rõõmasaks ja hinge rahulolevaks, kui näen inimeste naeruseid nägusid ja silmis siirast rõõmu ning heameelt. On äärmiselt hea tunne, kui oma tööga saab rõõmu ja rahulolu valmistada väga paljudele erinevatele inimestele. Lisaks on mul meeldivad ja abivalmid töökaaslased, suurepärane töökeskkond, parajalt seiklusi ja huvitavaid väljakutseid ning lakkamatult palju positiivset energiat.”

Teised Evest:

“Eve peale võib alati kindel olla. Oskab kliendi soove hästi tähele panna ning koostab pakkumisi just tähelepanekutele toetudes. Eve teine imeline oskus hõrgutiste valmistamine, mis on alati läbimõeldud ja lisaks kaunile väljanägemisele teevad pai ka kõhule.”

“Eve teeb tööd nii mitmel rindel, et paneb imestama, kust ta selleks küll energiat leiab!”

“Eve on Prangli “köögihaldjas”, kes võlub külalistele kõige maitsvamaid toite ka keset loodust.”

“Päikselise naeratusega ja alati uute ja huvitavate ideedega! Eve leiab alati lahenduse ning tema suureks plussiks on, et sageli kohtab teda ka toitlustaja rollis ning tema hõrgutiste vastu ei saa keegi.”

“Looduse- ja matkainimeste seas peab olema keegi, kes oma ratsionaalse mõtlemisega kõik joone peal hoiab. Meie seas on üks sellistest kindlasti Eve.”

“Eve on soe ja sõbralik, kena nii seest kui väljastpoolt. Oma töös hindab ta korda ja  täpsust ning seetõttu talle igapäevane broneerimistöö ka väga sobib. Eves on palju ilu, energiat, töökust ja iseseisvust.  Armastusega tehtud toidud meie gruppidele ning naiselik sättimisoskus nii broneerimistöös kui sadamakuuris on kahtlemata Eve trumbid.”

Eve, assistent