Matkapakkumised peredele ja gruppidele

Looduses liikudes hoiame distantsi! Kui soovid osaleda üksi, kaaslasega või perega ühisel plaanilisel matkal, siis leiad matkapakkumised meie matkakalendrist või Facebooki lehelt. Registreeri end info@pranglireisid.ee või Facebooki kaudu. Kui soovid tellida eraldi matka või tegevust oma perele, väiksele ettevõttele või seltskonnale, siis palun vaata allolevaid pakkumisi, vali sobiv kuupäev ja võta meiega ühendust broneerimiseks!

Matkad Paunküla kandis

Matk kohaliku giidiga Paunküla mägedes, 5km.Paunküla kõrged ja pikad oosid muistsetele eestlastele ilmselt muljet avaldanud, et nimetuseks “mäed” on valinud. Paunküla mägedes mööda oose kõndides on huvitav ette kujutada, kuidas nende kohal 10 000 aastat tagasi hoopis paari kilomeetri kõrgune liustikujää kõrgus. Looduslik vaheldusrikkus on märksõna, mis paika kõige paremini iseloomustab.
Kestus: 2h. Hind grupile: 80 eurot.
Soovi korral matkatoitlustus, hind 8 eurot inimese kohta.

Siniallikate külastus kohaliku giidiga, 4km. Matkarada kolmanda allikani ja tagasi on umbes 2 km pikk. Saula kolme allika erinev värvitoon annab neile ka nimed Siniallikas, Mustallikas ja Valgeallikas – just nagu Eesti lipp. Eestis on allikaid olulisteks pühapaikadeks alati peetud, Siniallikas elavat allika kaitsevaim Tölp. Kui Siniallikasse hõbeehteid, raha või helmeid ohverdada, tegevat selle allika vesi kõik haiged terveks. Usutakse, et eriti hea on sealne allikavesi silma- ja nahahaiguste raviks. Pärast Siniallikate külastust matkatakse koos giidiga teisele poole Tartu maanteed, kus asub RMK matkarada. Rada asub müstilise Kämbla looduskaitseala serval, kus liigume nii mööda matkarada, kui ka astume rajalt kõrvale ja leida eest täiesti teistuguse Eesti loodusmaastiku – kõrge ja vana haaviku, kus väidetavalt võib leida ka lendorava elumärke. Lisaks loodusele, räägime ka muistsete inimeste elust ja tegemistest sealsamas Pirita jõe kallastel. Pärast matka saab juua teed ning pidada piknikku RMK lõkkeplatsil.
Kestus: 2 h. Hind grupile: 70 eurot.
Soovi korral matkatoitlustus, hind 8 eurot inimese kohta.

Pärast matka soovitame: Toitlustuda ja majutuda Viikingite külas, Paunküla Heaolukeskuses või Oxforellis.

Rabamatkad

Eestlane ütleb, et kui läheb kehvasti, siis läheb kas rappa või metsa. Tegelikult on nii, et kui natuke aega looduses veedad, oled tüki parem inimene. Meie poolt pakutav loodusgiidide poolt juhitud rabamatk toimub Kõnnu Suursoos, Kõrvemaal või Kakerdaja rabas. Võimalik nii räätsa- kui jalgsimatkana. Erilist võimalust pakume Käometsa rabas, kus saab liikuda metsikul maastikul ühelt rabasaarelt teisele.
Kestus: 2h. Hind: tavamatk 80 eurot grupi kohta,
räätsadega matka puhul lisandub 10 eurot inimese kohta.

Pärast matka soovitame:  Soovi korral saab tellida meie poolt korraldatud matkatoitlustus, hind 8 eurot inimese kohta. Peredele pakub saunavõimalust Söesauna talu Kõrvemaa kandis, suitsusauna elamust saab tellida Käometsa kandis.

Eriti julgetele: metsik õhtusöök ja ööbimine sooserval 10-kohalises matkatelgis. Küsi eraldi pakkumist. Võimalik tellida koos matkaga!

Lisaks saame pakkuda: rabaretki Marimetsas Läänemaal, Eesti ainukeses uforabas Raplamaal, Pääsküla rabas Tallinnas. Küsi pakkumist!

Kalastamisretked

Kalapüüdmine nõuab kannatust, kuid seda suurem on rõõm, kui mõnel näkkab! Paunküla järved on maalilised ning asuvad tunnise sõidu kaugusel Tallinnast. Meie poolt vajalikud vahendid ja instruktsioon, sinul jääb üle vaid kohale tulla! Retke käigus saad õppida kalastamise põhitõdesid või lihvida juba olemasolevaid oskuseid.
Kestus: 2h. Hind: 150 eurot grupi kohta.

Pärast matka soovitame: Kosutada end korralikus Eesti suitsusaunas, grupi peale 2 h hinnaks 100 eurot

Veel: Kalastust saame Paunküla järvede asemel pakkuda ka Pedja jõel. Soovitame saabuda juba eelmisel õhtul ja ööbida telkides jõe kaldal, et alustada päeva kalastamisega päikesetõusul.

Küsi pakkumist

Meie giid Helen koos välisajakirjanikega rabas matkamas 2019

Tagasiside

Kummitusmatk Tallinna vanalinnas
Meile meeldis kummitusmatk ka väga. Naljakas, ma ise töötan mitu aastat juba vanalinnas, aga ma polnud pooltel tänavatel/kohtades käinudki, rääkimata lugudest. Neid me muidugi ei teadnud. Nii tore, et pakute selliseid retki. Giid oli ka muidugi tasemel. Mõnele kohe sobib selline lugude vestmine. Reisime muidu palju ja kuna sel aastal on nii nagu on, siis märkame ise ka ilmselt rohkem kodus toimuvat. Kindlasti liitume Teiega veel mitmel matkal/retkel. Võtsin sel korral ka sõbranna kaasa, kellel oli just reedel sünnipäev. Ta oli pärast nii erutatud, et ei jäänud magamagi 🙂
Annely, 05.2020

Kevadmatk Pääsküla rabas
Aitäh Teie firmale huvitava ja ilusa päeva eest! Ma jäin väga rahule. Oli fantastiliselt ilus ilm, tore giid- kes teadis nii loomade ja lindude nimesid kui ka huvitavaid lugusid selle piirkonna ajaloo kohta-, mõnus eriolukorra tingimustele vastav ja kõiki turvanõudeid täitev väike seltskond ja ka piisavalt aeglane tempo ning lühike marsruut, et hooaja esimesel matkal uuesti natuke liikumisvormi saada.  Aitäh veelkord.
Jael, 05.2020

Varahommikune matk Kakerdaja rabas
Tänahommikune matk oli imeline. Suurimad tänusõnad giidile. Väga huvitav ja hariv retk. Laps on juba kaks korda öelnud, et tänane matk oli nii tore. Tal oli nii hea meel, et talle ka tähelepanu pöörati 🙂 Suurimad tänud ja osaleme kusagil kindlasti veel.
Annely, 05.2020

Äge rabamatk
Käisime Prangli Reiside matkajuht Triinuga rabamatkal. Ta teadis palju rabadest ja taimedest ning sealsest loodusest. See oli üks kihvt kogemus, aitäh!
Koendert, 01.2020

Tutvu ka teiste pakkumistega

firmaüritused

Firma suvepäevad
Prangli saarel

Ettevõtete suvepäevad Prangli saarel. Meie poolt korraldus koos meretranspordi, majutuse, toitlustuse ja programmiga. Elamus garanteeritud!

Vaata lähemalt

Elamusekskursioonid Tallinnas peredele
ja gruppidele kuni 10 inimest

Korraldame vanalinnas ja Kadriorus sisukaid ekskursioone peredele ja gruppidele kuni 10 inimest. Liikumisel hoiame vajalikku distantsi.

Vaata lähemalt