Reelika

Giid

“Räägin inglise, saksa ja hispaania keelt ning suudan vajadusel ka mõnes muus keeles turistid ära võluda. Mind leiab tihti hommikuti Tallinna vanalinnast, kuid eriti meeldib mulle puhtas Eesti looduses matkata, Prangli saarel nelikveolise autoga “safarit” sõita, mustikaid süüa ning kõik mere ja veespordiga seonduv. Talveperioodil leiab mind enamasti jääaugus solberdamast või järjekordset ajalooraamatut tudeerimast, et oma teadmisi edasi anda. Minu lemmik piirkond Eestis on kindlasti Ida-Virumaa.”

Teised Reelikast:

“Nimeta üks võõrkeel, mida Reelika ladusalt ei räägi. Tõeline wonderwoman, kes teeb tuure vabalt mitmes eri keeles, armastab inimestega suhelda ja naudib Prangli ilusat ilma sadamakail raamatut lugedes.”

“Reelika on väga mitmekülgne ja põnev isiksus! Temaga koosveedetud aeg teeb igaühe rikkamaks!”

“Reelika on ise üks paras reisifanatt, kes ise ka kõik maailma eri paigad läbi kolanud. Tänu sellele ei hakka ka tema tuuridel vist kunagi igav, sest Reelika teab mida üheks lahedaks elamuseks ja heaks mälestuseks vaja läheb.”

“Ilmselt on vähe teemasid, milles Reelika põnevalt kaasa ei oska rääkida. Kuna ta on nii palju reisinud ja nii paljude erinevate inimestega suhelnud, siis oskab ta igast kultuuriruumist inimesega ühise keele leida.”

“Reelika on kombinatsioon Eesti naise julgusest, haritusest ja abivalmidusest. Palju maailmas reisinuna teab ta, mis kodumaa loodus ja ajalugu tegelikult väärt on ja vahendab oma teadmisi meie klientidele heal meelel erinevates keeltes. Lisaks sellele on Reelikal hea omadus hakkama saada mistahes situatsioonis.”