fbpx
Peep 2017-07-26T21:27:36+00:00

Peep

Giid

“Olen olnud giid nüüdseks 2 aastat ning pean oma tugevaimaks küljeks looduse tundmist. Teen seda, mida ma teen, sest nii arendan ennast, tutvun toredate inimestega ning saan nendega jagada oma teadmisi ja mõtteid ümbritsevast keskkonnast. Mis saaks veel mõnusam olla?”

Teised Peebust:

“Abivalmis, viisakas ning sümpaatne. Kõige rohkem meeldib Peebule raba, teda ei saa sealt kuidagi välja. Tunneb, armastab ja märkab loodust. Armastus on mõlemapoolne, sest ka hülged armastavad Peepu. Seepärast võib Peepu tihti hülgeretkede juhina või Lahemaa metsades kohata. Millegipärast saavad naispensionäride grupid Peebult alati palju kiidusõnu. Peep on hariduselt antropoloog ning õpib lisaks keskkonnakaitset.”

“Ta on rahulik ja ehe. Peep on nagu soovaim. Pikka halli habet ja kasetohust viiskusid Peebul küll ei ole (ma arvan, et ta tegelikult tahaks neid endale küll), aga kõik muud soovaimu omadused on esindatud – tähelepanelik, loodusega kooskõlas vana hing, kes aitab teistelgi meid ümbritsevat paremini mõista. Peebuga läheks iga kell metsa, rappa, merele, sest tean, et olen turvalistes ja heades kätes.”

“Soovitan valida Peepu endale giidiks, kui oled huvitatud looduse detailidest, aja mahavõtmisest ning Prangli või Lahemaa sügavamatest soppidest. Peep vaimustub koos sinuga ja rändab kaasa ka tundmatule teele.”

“Leebe unistaja, kes oskab nautida loodust ja seda ka kuulajatele maksimaalselt edasi anda ning huvitavaks muuta.”

“Meeskonna loodusetark. On hea kaaslane ja giid kõigile, kes naudivad looduses kulgemist.”