fbpx
Kristiina 2017-07-26T20:59:30+00:00

Kristiina

Giid/turundusspetsialist

“Ma olen alati arvanud, et elu on jube lühike. Seetõttu tuleb teha täpselt seda, mis silma särama paneb ja õhtul magama minnes saad endale öelda, et tänane päev oli küll hästi elatud! Seda mõtet koguaeg silmas pidades olengi avastanud, et giiditöö, turundus ja loodus on kolm minu suurt armastust. Prangli Reisides saan need kolm omavahel siduda ja igal hommikul ärgates on naeratus näol, sest saab jälle tööle minna.”

Teised Kristiinast:

“Kristiina on särav ja terane väike blond naine. Oma noorusest olenemata on ta giidina tegutsenud mitmel pool ja mitmel rindel. Kristiina on hakkaja ja üdini positiivne inimene, selletõttu ka meie ettevõtte sotsiaalmeedia kajastamise hing. Kristiina on hariduselt meie ainuke loodusturismimagister ja lisaks omab ülikooliharidust keskkonnakorralduse erialal. Järelikult on tal meist ka kõige parem mälu, sest niisama ei saa loodusturismimagistriks saada. Saab hakkama samaväärselt naerusuise grupijuhina nii Tallinnas, Pranglil kui Lahemaal. “

“Meie värskeim meeskonna liige. Kõige positiivsem ja päikselisem giid, kes leiab hästi kontakti igaühega.”

“Kristiina on hästi rõõmsameelne ja “alati valmis” olekuga giid. Kristiina saab suurepäraselt hakkama nii väiksemate kui suuremate gruppidega. Inimesena on ta lahke, abivalmis ja toetav!”

“Üdini rōōmus ja positiivne giid, kelle olek kandub ka kōigile tema ümber.”