fbpx
Kadri 2017-07-26T20:52:08+00:00

Kadri

Giid

“Juba lapsest saati kisub mind looduse poole. Ülikoolis õpisin 5 aastat erialal “Ökoloogia ja elustiku kaitse” ning peale seda kogesin maailmade erinevust 2 aastat reisil. Võiks öelda, et olen vabakutseline loodusgiid. Minu peamine suundumus on õuesõppe, millega olen tegelenud 10 aastat, vahepeal proovisin kätt ka kooliõpetajana Noored Kooli programmis, sain 2 last ning nüüd on minu tegevustesse lisandunud ka täiskasvanute grupid. Armastan lihtsust, loodust ja kooskõla. Prangli saar oma ajalooga, looduse, heade inimeste ning sünergiaga on võlunud paljusid, kaasaarvatud mind. Lihtne on olla siin retkejuht.”

Teised Kadrist:

“Suure teadmistepagasi ja missioonitundega giid, kes õpetab looduses nii lapsi kui suudab inspireerida ka täiskasvanuid loodust tundma õppima.”

“Kadri on sümpaatne ja ettevõtliku loomuga. Bioloogina tunneb hästi loodust ja  harmoniseerub keskkonda suurepäraselt nii rabas ja hülgeretkedel.  Olles õpetajana töötanud, armastab väga lastegruppide eesotsas olla ja see tuleb tal ka Prangli saarel väga hästi välja.  Kadrile meeldib tasakaalukus ja  seda hoiab ta sümpaatsel moel ka oma ekskursioonidel.”