Berit

Giid

“Arvan, et elame imelisel maal, kus on neli võrratut aastaaega ja palju mitmekesisust eri Eestimaa nurkades. Giidina on hea võimalus seda ilu ja küllust jagada. Elevust pakub nii suuremate gruppide juhtimine kui privaatsemalt rännates kultuuri- ja loodusradadel. Naudin suhtlemist ja asjade korraldamist, samuti meeldib olla abiks ning algatajaks! Võtan väga hea meelega vastu gruppe nii eesti, inglise kui vene keeles!”

 Teised Beritist:

“Berit on ettevõtlik ja rõõmsameelne ning valdab mitmeid meie ekskursioonimarsruute. Hariduselt rekreatsiooni eriala ja ka inglise keele õpetajaks õppinud Berit on väga hea suhtleja ning talle meeldib põhjalikult ja palju rääkida. Saab suurepäraselt hakkama nii lastegruppide kui firmagruppidega. Vahest kui ta uksest sisse tuleb, on tal päiksesära ümber ja see ei jää kellelgi märkamata.”

“Berit on nagu üks hele päikesekiir. Tal lihtsalt on üks seletamatu soe sära, millest saavad osa kõik. Berit suudab oma positiivsuse, naeratuse, hoolitseva hoiaku ning vahetu suhtlemisega panna enda ümber kõiki tundma nagu keegi oleks just sind vihmase ilmaga kamina ees teki sisse mässinud, sooja kakao pihku andnud ja kogu murekoorma minema peletanud.”

“Elurõõmu ja abivalmiduse võrdkuju ning multitalent, kes aitab kulisside taga töösujumisele kaasa ning teeb ka giidi- ja õpetajatööd.”

“Berit on nagu kõndiv rõõmurull, kellesse on integreeritud hunnik päikesekiiri. Suunurgad alla ei käi ja sellega nakatab ta ka oma gruppe. Suurepärane grupijuht ja uskumatult särav inimene.”