fbpx
Firmaüritused Põhja-Eestis 2019-04-16T14:08:26+00:00

Firmaüritused Põhja-Eestis

Olgu rahvusvahelise seminari külalised, ettevõtte väliskliendid või tore kollektiiv, kes vajab väljasõiduvõimalust Põhja-Eestis, oleme heal meelel nõus professionaalsel tasemel aitama.

Pakume programme, millele saab lisada:

  • tegevusi looduses (hülgevaatlus, rabamatkad jne)
  • ekskursioone ning tegevusi ajaloolistes paikades
  • majutust või koosolekuruumi renti
  • toitlustust
  • transpordi korraldust
  • koerarakendi ning koertega tõukekelgumatku Paasikul (talvel), hülgevaatlusretkesid Kaberneemest või Neemest (suvel)
  • majutust Kõrvemaal või Lahemaal
  • seminariruumide kasutust eri paigus

Koostame Teile sobiva programmi vastavalt Teie vajadustele ja grupi suurusele.

Küsi julgelt lisainfot info@pranglireisid.ee või +372 53413109

Küsi pakkumist

Ideed 2019

Päev Paunküla kandis: vali sobiv matk!

Matk kohaliku giidiga Paunküla mägedes, 5km. Paunküla kõrged ja pikad oosid muistsetele eestlastele ilmselt muljet avaldanud, et nimetuseks “mäed” on valinud. Paunküla mägedes mööda oose kõndides on huvitav ette kujutada, kuidas nende kohal 10 000 aastat tagasi hoopis paari kilomeetri kõrgune liustikujää kõrgus. Looduslik vaheldusrikkus on märksõna, mis paika kõige paremini iseloomustab.

Siniallikate külastus kohaliku giidiga, 2km. Matkarada kolmanda allikani ja tagasi on umbes 2 km pikk. Kolmest suuremast allikast koosnevate Saula Siniallikate vooluhulk on 20-30 liitrit sekundis. Allikate erinev värvitoon annab neile ka nimed Siniallikas, Mustallikas ja Valgeallikas – just nagu Eesti lipp. Eestis on allikaid olulisteks pühapaikadeks alati peetud, enamikul arvati olevat raviomadused. Kui Siniallikasse hõbeehteid, raha või helmeid ohverdada, tegevat selle allika vesi kõik haiged terveks. Usutakse, et eriti hea on sealne allikavesi silma- ja nahahaiguste raviks.

Pärast matka soovitame: Kose kandis saab toitlustust tellida Viikingite külas, Siniallika trahtris. Suuremate seltskondade peopaigaks soovitame Siidrifarmi, kus saab rentida vahvaid peoruume ning tellida ka cateringi.

Soovite üritust mitmeks päevaks?  Majutuda saab Kuke turismitalus, Ravila mõisas, Paunküla Heaolukeskuses, Oxforellis.

Meie poolt võimalik: matkade korraldus, buss, majutuse-toitlustus, programm.

Rabamatk ja õhtusöök merekaldal või piknik.

Eestlane ütleb, et kui läheb kehvasti, siis läheb kas rappa või metsa. Tegelikult on nii, et kui natuke aega looduses veedad, oled tüki parem inimene. Meie poolt pakutud ning loodusgiidide poolt juhitud rabamatk kestab umbes 2h ning läbib viiekilomeetrise ringi Kõnnu Suursoos, Kõrvemaal. Külmakartlikele (saab korraldada igal aastaajal) pakume matkal kuuma apelsinimahlaga rummi ja kosutuseks koduseid pirukaid. Võimalik nii räätsa- kui jalgsimatkana.

Pärast matka soovitame: õhtusööki merekaldal Eesti ühes paremas kalarestoranis Ruhe, Neemes või Kaberneeme sadama restoranis. Kui restoranis toitlustumise soovi ei ole, saame korraldada ka raba-cateringi teenust ning korraldame Teile mõnusa pikniku.

Soovite üritust mitmeks päevaks?  Lähim suurem majutuskompleks on Valkla Puhkekeskus.

Jalgrattamatk Viimsis ja lõõgastav spaa

 Viimsis leidub peale uhkete elamute ja korrusmajade ka mitmeid huvitavaid paiku: Armuneeme, Rohuneeme õhutõrjepatarei, saladuslik röövlikoobas, Viimsi mõis ja mõisapark. Matka saab soovi korral siduda Viimsi Vabaõhumuuseumi või Eesti Sõjamuuseumi külastusega.

Pärast matka soovitame: Lavendel Spa külastus või Kaptenimaja traalisaun Rohuneemes. Mõlemas kohas saab tellida ka toitlustust ja korraldada üritusi. Kui tahta ühendada töö ja meelelahutus, siis vahvad omanäolised seminariruumid asuvad  Viimsi Rannarahva Muuseumis.
Soovite üritust mitmeks päevaks? Ööbida saab Lavendel Spas või Viimsi Spas, suviti on võimalik õhtut veetma sõita ka Prangli saarele.

Tagasiside

Lahemaa päevareis
Suurepärane päev Lahemaa rahvuspargis. Meid võeti peale hotellist mugava väikebussiga 2 giidi poolt. Esimene peatus oli Jägala juga, mis oli juba sulanud aga ilus ikkagi. Järgmiseks läksime muinasjutulisele jalutuskäigule Viru rappa ja sealsesse vaatetorni. Vahepeatus väikses aga väga huvitavas metsamuuseumis ja Sagadi mõisas. Lõuna oli taskukohaste hindadega ja väga ok. Lõpuks saime osa kobraste elu-olust- nägime tamme, näritud puid ja käpa jälgi. Päev lõppes kaluriküla külastusega. Suurepärane!
Pittmanclan, 02.2016

Läti pressireis
Jõelähtme oli lahe. Tundub, et kõik said positiivse emotsiooni. Eriti kiideti giidi Janekit – Lätis selliseid ei ole. 🙂
06.2014

Tutvu ka teiste pakettidega

Suvepäevad Pranglil

Ettevõtete suvepäevad Prangli saarel. Meie poolt korraldus koos meretranspordi, majutuse, toitlustuse ja programmiga. Elamus garanteeritud!

Vaata lähemalt

Elamusekskursioonid Tallinnas

Erinevad ekskursioonimarsruudid Tallinnas saab ühendada Teile sobiva teemaga. Toimuvad eesti, saksa või inglise keeles!

Vaata lähemalt