Firmaüritused Põhja-Eestis

Olgu rahvusvahelise seminari külalised, ettevõtte väliskliendid või tore kollektiiv, kes vajab väljasõiduvõimalust Põhja-Eestis, oleme heal meelel nõus professionaalsel tasemel aitama. Teenindame eesti, inglise, saksa ja hispaania keeles. Väljasõite saab korraldada igal aastaajal. Kuna tegeleme igapäevaselt välisturistide ekskursioonide ja päevareisidega (www.tallinndaytrip.com), siis teame, kuidas tutvustada Eesti elu läbi lahedate tegevuste ja toredate kohtade. Pakume erinevaid ühe- ja kahepäevaseid programme, mis pannakse kokku arvestades kliendi vajadusi!

Pakume:

  • tegevusi looduses (hülgevaatlus, rabamatkad, kalastamine, koeramatkad jne)
  • ekskursioone ning tegevusi Põhja-Eesti ajaloolistes paikades, sh Tallinna Vanalinnas
  • majutust, seminari- või peoruumi renti, toitlustust, transporti

Küsi pakkumist

Ideed firmaüritusteks 2020

Päev Paunküla kandis: aastaringselt!

Matk kohaliku giidiga Paunküla mägedes, 5km. Paunküla kõrged ja pikad oosid muistsetele eestlastele ilmselt muljet avaldanud, et nimetuseks “mäed” on valinud. Paunküla mägedes mööda oose kõndides on huvitav ette kujutada, kuidas nende kohal 10 000 aastat tagasi hoopis paari kilomeetri kõrgune liustikujää kõrgus. Looduslik vaheldusrikkus on märksõna, mis paika kõige paremini iseloomustab.

Siniallikate külastus kohaliku giidiga, 2km. Matkarada kolmanda allikani ja tagasi on umbes 2 km pikk. Kolmest suuremast allikast koosnevate Saula Siniallikate vooluhulk on 20-30 liitrit sekundis. Allikate erinev värvitoon annab neile ka nimed Siniallikas, Mustallikas ja Valgeallikas – just nagu Eesti lipp. Eestis on allikaid olulisteks pühapaikadeks alati peetud, enamikul arvati olevat raviomadused. Kui Siniallikasse hõbeehteid, raha või helmeid ohverdada, tegevat selle allika vesi kõik haiged terveks. Usutakse, et eriti hea on sealne allikavesi silma- ja nahahaiguste raviks.

Pärast matka soovitame: Kose kandis saab toitlustust tellida Viikingite külas, Siniallika trahtris. Suuremate seltskondade peopaigaks soovitame Siidrifarmi, kus saab rentida vahvaid peoruume ning tellida ka cateringi.

Soovite üritust mitmeks päevaks?  Majutuda saab Kuke turismitalus, Ravila mõisas, Paunküla Heaolukeskuses, Oxforellis.

Meie poolt võimalik: matkade korraldus, buss, majutuse-toitlustus, programm.

Rabamatk ja saun: aastaringselt!

Eestlane ütleb, et kui läheb kehvasti, siis läheb kas rappa või metsa. Tegelikult on nii, et kui natuke aega looduses veedad, oled tüki parem inimene. Meie poolt pakutud ning loodusgiidide poolt juhitud rabamatk kestab umbes 2h ning läbib viiekilomeetrise ringi Kõnnu Suursoos, Kõrvemaal. Külmakartlikele (saab korraldada igal aastaajal) pakume matkal kuuma apelsinimahlaga rummi ja kosutuseks koduseid pirukaid. Võimalik nii räätsa- kui jalgsimatkana.

Pärast matka soovitame: õhtusööki merekaldal Eesti ühes paremas kalarestoranis Ruhe, Neemes või Kaberneeme sadama restoranis. Kui restoranis toitlustumise soovi ei ole, saame korraldada ka raba-cateringi teenust ning korraldame Teile mõnusa pikniku.

Soovite üritust mitmeks päevaks?  Lähim suurem majutuskompleks on Valkla Puhkekeskus, väiksemad grupid saavad majutuda ka Leppojal. Eriti julgetele: telkimine rabasaarel või järve ääres, lõkkeõhtu koos soft survival tegevustega (koostöös Mestis OÜga).

Saunaelamuseks soovitame: Sauna ja toitlustuse mõnusat kombot saab tellida meie kaudu Jõekalda puhkekeskuses, Söesaunas või Leppoja talus!

Jääkalastamine ja saun: talveeri!

Jäätunud järvel kala püüda nõuab kannatust, kuid seda suurem on kollektiivne rõõm, kui mõnel näkkab! Viitna järv on maaliline ning asub tunnise sõidu kaugusel Tallinnast. Meie poolt vajalikud vahendid ja instruktsioon. Külmakartlikele pakume matkal kuuma apelsinimahlaga rummi ja kosutuseks koduseid pirukaid.

Pärast matka soovitame: Viitna kõrtsis saab korraldada sööminguid ja olenguid väiksematele ja suurematele seltskondadele! Eksklusiivsemat üritust saab korraldada Vergi külalistemajas.

Soovite üritust mitmeks päevaks? Väiksematele seltskondadele pakume majutust Kuusiku talus, võimalus on ööbida ka Sagadi mõisas, kus on olemas koolitusruum ja restoran. Soodsam variant ööbimiseks on Sagadi mõisa avara kaminasaaliga hostel.

Saunaelamuseks soovitame: Jõekääru puhkekeskus, kus on seltskonnale võimalik üürida saunamaja. Talvisel ajal saunast otse jääauku hüppamise võimalus! Saab tellida toitlustust.

Tagasiside

Meie giid Helen koos välisajakirjanikega rabas matkamas 2019

Nõukogude Eesti tuur Tallinnas ja lähistel
Meil oli Tallinnas aega vaid päev ning otsustasime minna kaasa Nõukogude Eesti tuurile koos giid Maritiga. Kõik kulges ülima täpsusega. Käisime mõne vaatamisväärsuse juures, aga kulgesime ka veel avastamata radadel. Külastasime näiteks teletorni ning Rohuneeme mahajäetud sõjaväebaasi. Prangli Travel oli paindlik ning tegi tuuri vastavalt meie energiatasemele ja tujule. Aitäh!
Scott, 07.2019

Väljasõit huskyfarmi
Kui sa oled koeraarmastaja, siis see väljasõit on sinu jaoks! Peale broneerimist viiakse sind tunnikese jagu Tallinnast välja koertemõisa. Seal on nii palju ilusaid koeri, kes vaid ootavad, et sa neid kallistaksid ja paitaksid. Koerad naudivad rakendiga sõitmist ning on enne seda väga elevil. See kogemus rakendil sõites on midagi erilist… Peale sõitu saab end sooja tee ja koogi abil üles soojendada ning veel hetkeks enne Tallinnasse sõitu aja maha võtta.
Sophie, 02.2019

Päevatuur räätsamatka ja huskyfarmi külastusega
Meil oli kõige toredam päev giid Heleniga. Me tahtsime teha mõnd talvist aktiviteeti, eriti olime huvitatud räätsamatkast ning huskyde külastamisest. Prangli Reiside soovitusel tegime ühe päeva jooksul mõlemat. See oli nii vahva! Aitäh Helen ja Prangli Travel!
Jessica, 01.2019

Lahemaa päevareis
Suurepärane päev Lahemaa rahvuspargis. Meid võeti peale hotellist mugava väikebussiga 2 giidi poolt. Esimene peatus oli Jägala juga, mis oli juba sulanud aga ilus ikkagi. Järgmiseks läksime muinasjutulisele jalutuskäigule Viru rappa ja sealsesse vaatetorni. Vahepeatus väikses aga väga huvitavas metsamuuseumis ja Sagadi mõisas. Lõuna oli taskukohaste hindadega ja väga ok. Lõpuks saime osa kobraste elu-olust – nägime tamme, näritud puid ja käpajälgi. Päev lõppes kaluriküla külastusega. Suurepärane!
Pittmanclan, 02.2016

Tutvu ka teiste pakettidega

Põnevad kohad firma suvepäevadeks

Suvepäevad Pranglil

Ettevõtete suvepäevad Prangli saarel. Meie poolt korraldus koos meretranspordi, majutuse, toitlustuse ja programmiga. Elamus garanteeritud!

Vaata lähemalt

Elamusekskursioonid Tallinnas

Erinevad ekskursioonimarsruudid Tallinnas saab ühendada Teile sobiva teemaga. Toimuvad eesti, saksa või inglise keeles!

Vaata lähemalt