Suvel Prangli saarele: matkad, päevareisid, jalgrattalaenutus

Suvekuud on kätte jõudnud ja 2020. aasta on parim aeg kodumaal reisimiseks. VisitEstonia uus kampaania #eestissearmunud kutsub eestimaalasi üles Eestis puhkama ja tuntud ning veel tundmata maagilisi paiku avastama. Meie oleme ka Eestisse armunud. Meie nime vaadates saadki teada meie lemmikpaiga Eestis. Kutsume sind ka idüllilisele Prangli saarele!

Organiseeritud päev Prangli saarel

Erilised kalurikülad, muhedad kohalikud, kes räägivad oma dialektis, mahe saareõhk ja aja aeglasem kulg – kõik see on Pranglile iseloomulik. Prangli saar asub Tallinna vahetus läheduses ja praam sõidab sinna vaid 60 minutit. See teeb selle ideaalseks sihtkohaks, kuhu päevareisile minna. Hommikul praamile, saarele jõudes kastiautos ringreis saare põnevaimatesse paikadesse, maitsev ja traditsiooniline Prangli saare lõuna, veidi vaba aega saarel omal käel ringi vaatamiseks või lihtsalt puhkamiseks ning õhtuks oledki tagasi mandril.

Kui eelistad Prangli saarele minnes hoopis veidi teisiti saart avastada, siis on Prangli saare matk just sinule! Matkakalendrist näed, et liigume mööda saart ringi nii jalgsimatkadel kui jalgrattamatkadel. Hommikul minek, õhtul tulek ja kogu saar on nähtud!