Tourest 2020 messipakkumised Prangli Travelilt!

Pundipakkumised 2020*

Päevareisid Prangli saarele

Toimumisaeg: maist septembrini esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti.

Saarekülastuse jooksul jõuame käia väikesaartele omasel veoautoekskursioonil ja tutvuda saare looduse ning vaatamisväärsustega, käia kirikus, rääkida Prangli saare värvikaid legende ja süüa traditsioonilist saare lõunat.

Pundihind: 55 € inimese kohta (tavahind 79 €)*

*Pundihind kehtib vähemalt 6 inimese osavõtul broneeringutele, mis on vormistatud SIIN või kirjutades info@pranglireisid.ee. Broneerimisel kasuta märksõna “Messipakkumine 2020”.

©Kadi-Liis Koppel

Hülgevaatlusretked Malusi saarestikku

Toimumisaeg: juulist septembrini pühapäeviti, vastavalt graafikule.

Alustame retke Kaberneeme sadamast ning see kestab umbes 2-3 tundi. Hüljeste ligimeelitamiseks kasutame muusikat. Tegemist on tõeliselt nauditava looduselamusega! Mereretke ajal tutvustame Kolga lahe väikesaarte lugu ning Eestis elavate hüljeste elu-olu.

Pundihind: 29 € inimese kohta (tavahind 39 €)*

*Pundihind kehtib vähemalt 6 inimese osavõtul broneeringutele, mis on vormistatud SIIN või kirjutades info@pranglireisid.ee. Broneerimisel kasuta märksõna “Messipakkumine 2020”.

©Alar Saat

Broneerimistingimused

  • Tourest 2020 messipakkumised kehtivad broneeringutele, mis on saadetud kodulehe www.pranglireisid.ee kaudu või kirjutades info@pranglireisid.ee ajavahemikul 7.-9. veebruar 2020 ning kus on kasutatud märksõna “Messipakkumine 2020”
  • Soodusreiside eest tasutakse kogu summa peale broneerimist meie poolt saadetud arve alusel
  • Reisi kuupäev tuleb ostmisel ära valida, kuid ostjal on õigus seda hiljemalt 1 kuu enne reisi toimumist vahetada teise toimumiskuupäeva vastu
  • Peale reisi eest tasumist ei ole seda enam võimalik tühistada
  • Ostu saab vormistada ka kinkekaardiks

Broneerimiseks täida broneerimisankeet vastava pakkumise lehel või kirjuta info@pranglireisid.ee.