Ettevõtte talvepäevad Põhja-Eestis – mida teha?

Erilisi ideid ettevõtte talvepäevadeks on palju. Oleme neist mõned kirja pannud, et saaksid inspiratsiooni. Kohandame kõik tuurid vastavalt tulijate arvule ja huvidele. Matkame huskydega, uisutame metsajärvedel, kalastame jääl ja muudki! Soovi korral saame ka tuure ühildada – näiteks saame peale seiklusrikast päeva minna sauna või hoopis loodusesse piknikule. Mida kolleegidega ette võtta?

Matk huskydega

Huskyd oma pehmete kasukate ja armsate silmadega on meid juba aastaid võlunud! Nüüd viime ka ettevõtteid talvepäevade käigus huskyparki. Päev täis seiklust on garanteeritud. Huskymatka käigus saab igaüks omale vähemalt ühe (julgemad ja tugevamad ka mitu) koera, kes kinnitatakse rakmetega vöökoha külge. Matk on lõbus ja kerge, sest huskydele meeldib inimesi rakmetest sikutada – see teeb kõndimise lihtsamaks. Nautige kolleegidega ilusat talvepäeva looduses huskyde seltsis!

©Paasiku koertemõis. Matk huskydega

Rabamatk

Kui aktiivne puhkus on midagi teie jaoks, siis korraldame ettevõtte talvepäevad rabasse! Rabamatk talvel on hoopis teistsugune suvisest rabakülastusest. Plusskraadide korral saame jala otsa panna räätsad ning matkata pehmel rabapinnasel ka seal, kus ei ole laudteed. Või seikleme hoopis jalgsi. Krõbeda pakase korral paneme end veidi soojemalt riidesse, kosutame end kuuma teega ja naudime ilusat Eestimaa talve! Eriti aktiivse seltskonnaga saame rabamatka ühildada ka mõne teise talvise aktiviteediga – näiteks uisutamise või jääkalastamisega.

Uisutamine metsajärvedel

Uisutamine metsajärvel – kõlab põnevalt? Seda see on! Suur ala uisutamiseks ja palju vähem rahvast kui tavalisel uisuplatsil linnas. Automüra asemel kosutavad kõrvu loodushääled ning ümberringi laiub mets. Pange kolleegidega end proovile ja tulge uisutama! Seda tuuri saab ühildada näiteks saunakülastuse või looduspiknikuga.

©Prangli Travel. Talvine uisutamine järvedel

©Prangli Travel. Talvine aktiviteet – uisutamine metsajärvedel

Jääkalastamine Viitna järvedel

Kui väljas on pakane ja Viitna järved on jääs, viib meie instruktor teid otse järvejääle kalale! Õpi oma ala professionaali käest nippe ning proovi kala püüdes ka ise õnne. Kes soovivad, nendega naudime talvepäeva edasi metsajärvedel uisutamisega või peame hoopis keset loodust piknikku!

Kuidas teha retk veel põnevamaks?

Kujuta ette, et seljataga on tore, aga väsitav seiklusi täis talvepäev. Olete kolleegidega äsja seiklemast tulnud, aga kuidagi ei tahaks veel argitegemiste juurde tagasi minna. Kuidas kõlab üks kosutav kuum saun peale aktiivset päeva? Hästi, eks! Aga miks mitte? Matk ja saun – mis muu saab olla ühe tõeliselt eestipärase puhkuse osa. Käime saunas, korraldame seminari või hoopis pikniku keset loodust. On sul endal mõni kihvt idee? Kirjuta meile!

Siit inspiratsiooniallikast saad infot firma talvepäevade korraldamiseks. Küsi lisa samalt inspiratsiooniallika lehelt või kirjuta booking@tallinndaytrip.com.